Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live (/Temat-Bardzo-dochodowy-i-skuteczny-system-gry-live-86812)

Strony: 1 2 3


Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Hut - 04-03-2014 12:35

Witam, po sukcesie innych strategii, chciałbym rozpowszechnić system obstawiania live, który przynosi niebywałe zyski na wysokiej skuteczności.
Moje statystyki po 2,5 miesiącach grania systemem (od 11 grudnia do końca lutego) - gram płaską stawką 100 zł:
[Obrazek: qgLz0mI.png]
wycięte z mojego arkusza

[Obrazek: mUWXZFo.png]
kilka ostatnich kuponów w bet365

pewnie dla wielu z was wydaje się to fikcją, na chwilę obecną musicie mi zaufać Smile Chciałbym wybrać 3 wiarygodne osoby obeznane w temacie bukmacherki do zapoznania się z systemem, przetestowania i napisania krótkiej rekomendacji mojego poradnika, który im wyślę. Następnie, jeśli poradnik cieszyłby się pozytywną opinią wśród, chciałbym wypuścić w obieg kilkanaście jego kopii w symbolicznej cenie (dwucyfrowej Big Grin )

Chętnych do przetestowania zapraszam na PM Smile


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - ryczy - 04-03-2014 15:54

Chętny na testowanie konto na bet dostępne od zaraz ;]


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Verb22 - 04-03-2014 16:04

chętyn, mój seriws na betgan - zajmuje się tam bukmacherką od miesiaca.

http://www.betgang.pl/index.php?option=com_betting&view=tipster&zid=tomkos551&Itemid=46


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - skuzz - 04-03-2014 20:35

jeśli szukasz jeszcze 3 osoby to proszę o pw Smile


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - create - 04-03-2014 21:08

Równiez skusiłbym sie na mały test Smile


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Stworkowaty - 04-03-2014 21:19

Testuje obecnie, powiem wam że poradnik jest bardzo dobrze rozpisany, żeby zrozumieć musiałem przeczytać parę razy ponieważ jest tyle zawartych informacji, że za pierwszym razem nie zapamiętałem wszystkiego, gram na czysto na kartce żeby w razie czego nie stracić pieniędzy, za parę dni dam znać jak mi poszło. ^^


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - B_Y_K_U - 04-03-2014 23:07

Jeśli panowie testerzy potwierdzą wysoką skuteczność Twojej metody to bardzo chętnie zakupię od Ciebie poradnik. Możesz śmiało dopisać mnie jako pierwszego chcącego kupićSmile
Fajnie jakbyś dał do przetestowania komuś z ekipy forum, ale coż... Jak tam chcesz.


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Hut - 05-03-2014 15:38

Więc testerzy otrzymali już swoje kopie, poradnik jest skończony, gotowy do sprzedaży, czekam tylko na rekomendacje, jednak myślę, że jest to formalność. Wczoraj znowu system potwierdził swoją skuteczność Smile


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - Verb22 - 05-03-2014 15:51

hut

szkoda że poradnik do testow nie dostali ci ktorzy napisali wcześniej. Sprawiedliwość..


RE: Bardzo dochodowy i skuteczny system gry live - szczygielek - 05-03-2014 15:55

jeśli będziesz potrzebował rzetelnej opinii to polecam siebie Wink od 3 lat gram, z niemałym zyskiem, chętnie przetestowałbym i Twój "sposób" Smile