Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Autosurff.pl - poszukuję wspólnika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Autosurff.pl - poszukuję wspólnika (/Temat-Autosurff-pl-poszukuje-wspolnika-86811)



Autosurff.pl - poszukuję wspólnika - zuhsm.pl - 04-03-2014 12:34

Witam, nie wiem czy napisałem w dobrym dziale. Większość z Was pewno widziała już gdzieś mój nick, jestem właścicielem firegifts.pl.

Kilka miesięcy temu zakupiłem nowy serwis Autosurff.pl, chciałem ruszyć go wraz z znajomym jednak nic z tego nie wyszło, dlatego też poszukuję wspólnika.

Stronę trzeba trochę przetłumaczyć i zająć się bieżącą administracją, tak aby jakość usług była na jak najwyższym poziomie.

Osoba której poszukuję musi znać podstawy programowania oraz mieć pojęcie o trickach reklamowych itp.

Strona stoi na potężnym serwerze, mam zaufanego programistę, który kasuje 30zł/h ale jest dobry i co najważniejsze zaufany. Ze swojej strony oferuję sporą reklamę serwisu. Myślę że z odpowiednim wspólnikiem możemy rozkręcić serwis.

Wspólnik otrzymuje wszystkie dane do serwisu, FTP itp. Pozwolę sobie również na weryfikację w celu uniknięcia nieporozumień.

Wszystkie koszty i przychody rozliczane są przez moją firmę, pod koniec miesiąca podliczam wszystkie zyski i koszty związane z serwisem i dzielimy cały zysk po równo.

Więc kto chciałby podjąć się współpracy ? Zapraszam do dyskusji.


RE: Autosurff.pl - poszuuję wspólnika - WhereMyMoney - 04-03-2014 12:37

myślę, że surfy nie są już czymś co przynosi duże zyski...

Tym bardziej domena nie powala...


RE: Autosurff.pl - poszukuję wspólnika - zuhsm.pl - 04-03-2014 12:41

Śledzę forum już długi czas i taki wniosek już mi się nasunął, aczkolwiek mam możliwości reklamy i w oparciu o uczciwość chciałbym ruszyć z tym serwisem, chociaż spróbować żeby potem nie żałować.


RE: Autosurff.pl - poszukuję wspólnika - wiesiek - 04-03-2014 16:28

Ostatnio pojawiły się dwa surfy na tym skrypcie co jest na autosurff.pl mają mało reklam i praktycznie nie da się tam zarabiać w tej chwili. Podejrzewam że tu będzie podobna sytuacja.


RE: Autosurff.pl - poszukuję wspólnika - aklopis - 10-03-2014 01:04

pytanie z innej beczki, gdzie mozna ten skrypt dostac? bo mam podobny ale nie jest tak rozbudowany. o odp. prosze na pw.

@edit: nieaktualne


RE: Autosurff.pl - poszukuję wspólnika - Styler - 15-04-2014 14:12

Jeśli poszukujesz moderatora, takiego który już nie jeden surf widział i wie na czym to polega to się zgłaszam. Mogę go także reklamować, lecz niestety nie znam się kompletnie na programowaniu. Mógłbym wykonywać jedynie zadania na panelu administracyjnym oraz w obrębie reklamy serwisu.


Autosurff.pl - poszukuję wspólnika - Hybrid1990 - 06-07-2017 19:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.