Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co wybrac pod strone? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Co wybrac pod strone? (/Temat-Co-wybrac-pod-strone-86800)



Co wybrac pod strone? - ziela12345 - 03-03-2014 23:41

Tradedoubler, cpm24, binlayer, netsales.pl co wybrac wedlug was? Dodam ze o promocje strony sie nie martwie i o rzeczy typu wylozenie kasy bo reklame + kase to ja mam. Strona typu kwejk


RE: Co wybrac pod strone? - Admin - 03-03-2014 23:51

Rozmieszczenie reklam i ich dobór (w przypadku netsales) jest na tyle istotne że ciężko będzie z góry powiedzieć co najbardziej się opłaca, sugerowałbym testowanie każdego po kolei, jeśli chodzi o binlayera to zależy o którym widgecie mówimy, jeśli ma być to popup to z pewnością zrazi odwiedzających do powracania na stronę, dlatego odradzałbym.


Przetestuj pomiędzy CPC na Tradedoubler a CPM na cpm24, w netsales jeśli jest ciekawy program to też warto spróbować.


RE: Co wybrac pod strone? - ziela12345 - 09-03-2014 15:31

Nie jestem obeznany w netsales ale oni placa tez za wyswietlenia tak? Chodzi mi o to zeby reklama poprostu nie przeszkadzala podczas przegladania


RE: Co wybrac pod strone? - fast-adv - 10-03-2014 20:44

Ja generalnie korzystałem z takich firm reklamowych ale jeśli posiadasz stronę która ma mało wejść to nie zarobisz zbyt wiele. W końcu koto klika w reklamy? Ja reklamy omijam z daleka.
Pozdro


RE: Co wybrac pod strone? - ziela12345 - 10-03-2014 21:06

Mi nie chodzi o kliki w reklamy tylko wyswietlenia
no wiec kto zna odp.
1 Netsales placi za wyswietlenia?
2. Adsense placi tylko za kliki czy za wyswietlenia tez? ( chodzi o zarabianie na stronie )