Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ankiety sms Sponsorpay itd (dogry.pl) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ankiety sms Sponsorpay itd (dogry.pl) (/Temat-Ankiety-sms-Sponsorpay-itd-dogry-pl-86795)



Ankiety sms Sponsorpay itd (dogry.pl) - fr3sm4k3r - 03-03-2014 22:58

Witam ostatnio zaczolem robić płatne ankiety na sponsorpay matomy itp zrobiłem już ich bardzo dużo ale weszła mi tylko jedna i teraz pytanie do was od czego zależy czy zostaną zaakceptowane czy nie robie wszystko krok po kroku ale punktów nie mam . Dodam że korzystam z tych darmowych starterów play . Warto pisać do supportu o nie przyznawanie punktów a jak tak jaki dowód dać wypełnienia oferty ? Czy jednak zmienić startery czy nie wiem co jeszcze?


RE: Ankiety sms Sponsorpay itd (dogry.pl) - M_arysia1987 - 07-03-2014 16:06

Robiłam tak samo, support dogry.pl odesłał mnie do supportu sponsorpay, sponsorpay od miesiąca milczy.


RE: Ankiety sms Sponsorpay itd (dogry.pl) - mordimer12 - 07-03-2014 18:30

zaliczy Ci tylko jak bedziesz miał kase na koncie Big Grin


RE: Ankiety sms Sponsorpay itd (dogry.pl) - fr3sm4k3r - 13-03-2014 22:47

Ok kupię startowke za 5zl i spróbuje a nie wiesz może jaką najlepiej z jakiej sieci czy raczej to bez różnicy ?


Odp: Ankiety sms Sponsorpay itd (dogry.pl) - v3XeR - 13-03-2014 22:54

Bez roznicy.
Nie taniej wyjdzie kupic gre normalnie?

Wysłane z telefonu za pomoca TapaTalka