Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata fires VEX zobacz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Wypłata fires VEX zobacz (/Temat-Wyplata-fires-VEX-zobacz-86747)

Strony: 1 2


RE: Wypłata fires VEX zobacz - elbowndg - 04-03-2014 01:02

A kogo to obchodzi że wtedy była taka opcja?
Teraz nie ma i już, od stycznia jak nie od grudnia są wypłaty tylko na konto bankowe i jak takowego nie masz to tylko i wyłącznie Twój pech.
Trzeba było wypłacić na PP póki była taka opcja, ale strzelam ze mówimy tu o kwocie niższej niż 40zł i kiedyś dołączyłeś i z autopilota sie ona do teraz nazbierala a że udostepnili wypłaty od 15 zł to chcesz to wypłacic.


RE: Wypłata fires VEX zobacz - On2000 - 04-03-2014 01:23

(04-03-2014 01:02)elbowndg napisał(a):  A kogo to obchodzi że wtedy była taka opcja?
Teraz nie ma i już, od stycznia jak nie od grudnia są wypłaty tylko na konto bankowe i jak takowego nie masz to tylko i wyłącznie Twój pech.
Trzeba było wypłacić na PP póki była taka opcja, ale strzelam ze mówimy tu o kwocie niższej niż 40zł i kiedyś dołączyłeś i z autopilota sie ona do teraz nazbierala a że udostepnili wypłaty od 15 zł to chcesz to wypłacic.

twoja wypowiedz srednio mnie interesuje.....


RE: Wypłata fires VEX zobacz - elbowndg - 04-03-2014 01:25

tak jak i administracje fires to że nie masz konta Wink i w zasadzie mnie to nie dziwi Smile


RE: Wypłata fires VEX zobacz - Aizen - 04-03-2014 06:43

Bodaj da się doładować konto PP przez przelew. Podaj jako swój numer konta, numer konta PP a tytuł przelewu w tym okienku do wpisywania oczywiście wcześniej kontaktując się mailowo z administracją Fires. Jak nie masz innego wyboru musisz zaryzykować albo możesz się z kimś dogadać, że ty wypłacisz pieniądze na niego on wyśle ci na paypal.


RE: Wypłata fires VEX zobacz - WhereMyMoney - 04-03-2014 12:13

(03-03-2014 15:36)On2000 napisał(a):  Ale jak ja dolaczalem do PP byla taka mozliwosc co mnie sklonilo do rejestracji wiec czuje sie oszukany takiej mozliwosci tez nie mam co napisaliscie a konta w banku nie moge zalozyc z innych powodow nie chodzi o wiek bo mam 25 . Wiec pytam co teraz pieniadze przepadly ? Nie moge liczyc na wyjatek przelania pieniedzy na paypal lub przekazem pocztowym ? Jezeli wiaza sie z tym jakies koszty moze byc to oczywiscie o kilka zł mniejsza suma.
Czy ten powód to brak meldunku stałego? Jeśli tak złóż wniosek online w mbanku... Kurier, który przyjedzie dać Ci do podpisania umowę nawet nie spojrzy na dowód bo "będzie się spieszył" Wink


RE: Wypłata fires VEX zobacz - michal86ole - 04-03-2014 12:19

Teraz większość banków żąda kserokopii dowodów, więc nawet jak mu się uda przejść kuriera (w co wątpię bo później oni mają nie zapłacone za swoje błędy - w tym przypadku niedopatrzenie), to bank po weryfikacji otrzymanych dokumentów nie aktywuje mu konta...


RE: Wypłata fires VEX zobacz - On2000 - 04-03-2014 13:17

A wiec administracjo fires moge liczyc na pomoc w tej sprawie ?


RE: Wypłata fires VEX zobacz - xDesinx - 05-03-2014 14:36

Spróbuj wyplacic na konto kuzyna/cioci/wuja a jesli nie dasz rady to spytaj sie moze ktos z forum ci zrobi ten przelew a pozniej kase wysle poczta