Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata fires VEX zobacz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Wypłata fires VEX zobacz (/Temat-Wyplata-fires-VEX-zobacz-86747)

Strony: 1 2


Wypłata fires VEX zobacz - On2000 - 03-03-2014 14:26

Witam otoz sprawa wyglada tak ze gdy dolaczalem do programu partnerskiego wybralem metode platnosci paypal obecnie mam brak mozliwosci wyplaty w taki sposob !! Z pewnych wzgledow (ktore podac moge na prywatnej wiadomosci administratorowi fires ) nie moge zalozyc konta w zadnym banku wiec co teraz :/ ?


RE: Wypłata fires VEX zobacz - tremen - 03-03-2014 15:08

Podaj dane do przelwu kogoś z rodziny albo kolegi


RE: Wypłata fires VEX zobacz - Dereeris - 03-03-2014 15:32

Na PayPal już dawno nie wypłacają. Konto w banku jest chyba od 16 lat więc nie wiem dlaczego nie możesz założyć... No ale pozostaje Ci tylko to co tremen napisał


RE: Wypłata fires VEX zobacz - On2000 - 03-03-2014 15:36

Ale jak ja dolaczalem do PP byla taka mozliwosc co mnie sklonilo do rejestracji wiec czuje sie oszukany takiej mozliwosci tez nie mam co napisaliscie a konta w banku nie moge zalozyc z innych powodow nie chodzi o wiek bo mam 25 . Wiec pytam co teraz pieniadze przepadly ? Nie moge liczyc na wyjatek przelania pieniedzy na paypal lub przekazem pocztowym ? Jezeli wiaza sie z tym jakies koszty moze byc to oczywiscie o kilka zł mniejsza suma.


RE: Wypłata fires VEX zobacz - Qwik - 03-03-2014 15:48

Wypłać na konto rodziców,znajomych albo kogokolwiek innego.


RE: Wypłata fires VEX zobacz - Dereeris - 03-03-2014 16:25

@Qwik
Pisał, że nie ma takiej możliwości.
@On2000
W takim razie kasa przepadła chyba, że nowa administracja przywróci wypłaty na PayPal w co wątpię


RE: Wypłata fires VEX zobacz - Inspired - 03-03-2014 17:53

Truj dupe adminowi żeby Ci przekazem posłał. Może zrobi wyjątek Wink


RE: Wypłata fires VEX zobacz - jaro225 - 03-03-2014 18:36

Wypłatę możesz zlecić tylko i wyłącznie na rachunek konta bankowego.
Do tego, trzeba mieć 18 lat, aby wystawić rachunek.
Na PayPal'a nie wypłacają i była o tym informacja już w styczniu...


RE: Wypłata fires VEX zobacz - marcel_kk - 03-03-2014 18:39

Kup karte Preipad WBK BZ i wypłać kase w bankomacie.


RE: Wypłata fires VEX zobacz - On2000 - 04-03-2014 00:33

(03-03-2014 18:36)jaro225 napisał(a):  Wypłatę możesz zlecić tylko i wyłącznie na rachunek konta bankowego.
Do tego, trzeba mieć 18 lat, aby wystawić rachunek.
Na PayPal'a nie wypłacają i była o tym informacja już w styczniu...

co mnie to obchodzi ze byla w styczniu ja dolaczylem jak taka platnosc byla mozliwa i mam w opcjach wybrane platnosc paypal.