Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie: Jak został utworzony link tam, gdzie nie funkcjonuje [url] z BBCode? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytanie: Jak został utworzony link tam, gdzie nie funkcjonuje [url] z BBCode? (/Temat-Pytanie-Jak-zostal-utworzony-link-tam-gdzie-nie-funkcjonuje-url-z-BBCode-86739)



Pytanie: Jak został utworzony link tam, gdzie nie funkcjonuje [url] z BBCode? - Traw3k - 03-03-2014 12:19

Dzień dobry,

jako że sam nie potrafię rozwiązać tej zagadki (choć pewnie jest banalna), zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

Jest sobie forum, które wyłączyło możliwość wstawiania linków, tj. za pomocą znacznika [url] z BBCode nam się to nie uda; wstawiając link typu http://zarabiam.com również mamy zwykły tekst, a mimo to...

Takie cuda się dzieją:
[Obrazek: magia-linku.jpg]

A tak to wygląda w kodzie strony:
[Obrazek: magia-linku2.jpg]

Znajdę jakiegoś czarodzieja na forum, który uprawia podobną magię, albo wie jak to się dzieje?

Z góry dzięki. Smile

PS Nie działa również podczas pisania postu żadne <a href=..., ani podobne. Wink


RE: Pytanie: Jak został utworzony link tam, gdzie nie funkcjonuje [url] z BBCode? - wiezaawieza - 04-03-2014 20:37

Podaj mi tutaj link do strony gdzie widać taki link. Może coś uda się zobaczyć, bo twoje zdjęcia albo ad block mi blokuje albo trzeba jeszcze raz wrzucić Tongue


RE: Pytanie: Jak został utworzony link tam, gdzie nie funkcjonuje [url] z BBCode? - Traw3k - 04-03-2014 20:39

Jak wchodzę pierwszy raz w temat to zdjęć też nie widzę. Jak odświeżę to już są. Smile

Link forum-bankowe.pl/tematy1/jestem-nowy-gdzie-zalozyc-konto-vt7701.htm


RE: Pytanie: Jak został utworzony link tam, gdzie nie funkcjonuje [url] z BBCode? - giganten - 07-03-2014 19:13

Nie ma przypadkiem tam trybu tekstowego / programowalnego ?


RE: Pytanie: Jak został utworzony link tam, gdzie nie funkcjonuje [url] z BBCode? - Traw3k - 07-03-2014 19:20

Nie wiem, to ja zadałem zagadkę. Smile

Dla osoby, która znajdzie rozwiązanie, jak na forum z wyłączonymi linkami tworzyć dofollow jak użytkownik przedstawiony na screenach z pierwszego postu daję dwa punkty reputacji. Tongue


Pytanie: Jak został utworzony link tam, gdzie nie funkcjonuje [url] z BBCode? - Hybrid1990 - 23-04-2021 16:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.