Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći (/Temat-Jest-oficjalne-stanowisko-Fires-w-sprawie-zakonczenia-dzialalnosci-86729)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći - freeqs1 - 05-03-2014 20:03

Czekamy na wypłate, szkoda zeby ponad 200zł sie zmarnowało Tongue


RE: Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći - milosz998 - 06-03-2014 10:14

Cytat:W związku z przenosinami na inny serwer serwisu Fires - wyświetlenia i leady zostały wyzerowane. Nie oznacza to, że pieniądze przepadły. Wszystkie środki zostaną wypłacone w piątek zgodnie z obietnicą byłego administratora Vex'a. Fires natomiast działa dalej.

No to ciekawie. Uczciwy ten Vex naprawdę uczciwy jeśli wypłaci resztę kasy. Oby nowa administracja też taka była.


RE: Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći - Divix360 - 06-03-2014 15:22

No to ładnie wyplacono:0 do wypłaty:0 gdzie moje 140zł?


RE: Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći - On2000 - 06-03-2014 15:50

złodzieje 153 złote do wyplaty bylo , a teraz juz jest 0 ........


RE: Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći - kukukukurydza - 06-03-2014 15:54

Tuż przed wyzerowaniem liczników zleciłem ostatnie grosze i doszło. Coś mi chodziło po kościach że lepiej nie czekać tylko wypłacać czym prędzej... A ty @up i kolega @2up też mieliście powyżej minimum i to znacznie więc nie wiem na co czekaliście?


RE: Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći - On2000 - 06-03-2014 15:56

a czy to wazne na co czekalem ? kto by wiedzial ze beda od tak zabierac sobie nasze pieniadze , zerując liczniki -.-


RE: Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći - Symbian - 06-03-2014 16:05

Pewnie mają gdzieś w bazie danych kto zlecał wypłate i na ile, powinni wypłacić nawet jeżeli wam konta wyzerowało.


RE: Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći - Masakra - 06-03-2014 16:27

Gdybyscie czytali glowny watek Fires i na fires.pl co napisali, to byscie wiedzieli, ze w piatek Vex wyplaci reszte pieniedzy... Wystarczy czytac Smile


RE: Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći - On2000 - 07-03-2014 00:30

(06-03-2014 16:27)Masakra napisał(a):  Gdybyscie czytali glowny watek Fires i na fires.pl co napisali, to byscie wiedzieli, ze w piatek Vex wyplaci reszte pieniedzy... Wystarczy czytac Smile

aha Vex wyplaca w piatek a w czwartek stan na fires wynosi juz 0 mimo iz nie zlecalem wyplaty i mam sie do tego nie odnosic ? wiec przemysl jak cos piszesz.


RE: Jest oficjalne stanowisko Fires w sprawie zakończenia działalnośći - matiol - 07-03-2014 16:38

(07-03-2014 00:30)On2000 napisał(a):  
(06-03-2014 16:27)Masakra napisał(a):  Gdybyscie czytali glowny watek Fires i na fires.pl co napisali, to byscie wiedzieli, ze w piatek Vex wyplaci reszte pieniedzy... Wystarczy czytac Smile

aha Vex wyplaca w piatek a w czwartek stan na fires wynosi juz 0 mimo iz nie zlecalem wyplaty i mam sie do tego nie odnosic ? wiec przemysl jak cos piszesz.

Też nie zlecałem wypłaty, mało tego nie miałem wpisanego numeru konta, bo karta bankowa przyszła mi dopiero w środę. A na koncie gołe 0 mimo, że wcześniej było 550 zł ... Sorry, że spamuję tym któryś już raz, ale chce by Vex to zobaczył i przemyślał to co zrobił ! Jak dzisiaj się wypowie na ten temat i wyjaśni sprawę, to szacunek dla niego. Dobrze, że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji. Smile