Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata pieniędzy - pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Wypłata pieniędzy - pytanie (/Temat-Wyplata-pieniedzy-pytanie-86714)



Wypłata pieniędzy - pytanie - Damo - 02-03-2014 22:14

Cześć, mam na fires do wypłaty 57.50 PLN i tutaj pojawia się moje pytanie czy jeżeli wypłacę to na konto to podatek zostanie odprowadzony automatycznie czy będę musiał się targać po tych wszystkich urzędach?


RE: Wypłata pieniędzy - pytanie - wrnn - 02-03-2014 22:19

Z tego ci mi się wydaje fires nie odprowadza nic,musisz to rozliczać w picie

Wysłane z xperii Z za pomocą Taptalk


RE: Wypłata pieniędzy - pytanie - szykiryki - 02-03-2014 22:22

Sam rozliczasz. Fires za Ciebie nic nie odprowadza, daje Ci tylko rachunek, który jest podkładką wskazującą sposób uzyskania przychodu


RE: Wypłata pieniędzy - pytanie - dawid327 - 02-03-2014 23:53

daj se spokój nikt Cie nie będzie ścigał za 60zł pokerface


RE: Wypłata pieniędzy - pytanie - Damo - 03-03-2014 00:41

(02-03-2014 23:53)dawid327 napisał(a):  daj se spokój nikt Cie nie będzie ścigał za 60zł pokerface

Mówisz? Czyli wypłacić to sobie i mieć te wszystkie podatki głęboko w poważaniu? :o


Odp: Wypłata pieniędzy - pytanie - asiorek - 03-03-2014 00:42

Tak dokladnie :-) jak bys mial 600 do wyplaty, to jiz bym sie martwil Tongue


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach