Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
UWaga na pana - Liromir - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: UWaga na pana - Liromir (/Temat-UWaga-na-pana-Liromir-86706)



UWaga na pana - Liromir - bolo9797 - 02-03-2014 20:35

Witam Smile
Pan Liromir w temacie ;
http://zarabiam.com/Temat-Prosba-o-wycene-bota-86652
Pyta o 'wycene' bota ktorego wlasnie zrobil .
Niby wszystko super ale na samym poczatku zaczyna mydlic oczy funkcjami ktore nie maja prawa bytu . Jest to np;
-Target po wieku i plci ( Niestety ale w profilach na asku nie ma podanych takich informacji)
-Omija blokady czyli nie sa maskowane nasze pytania itd...(Widocznie ma dostep do bazy ii moze usuwac linki z czarnej listy )
-W pelni zautomatyzowany ( Ooo i nawet sam przepisuje captche Smile)

Jezeli sie myle to prosze unsera - Liromir o wstawienie filmiku tego magicznego dziela , lub podeslanie go tutorowi.

Wedlug mnie jest to zwykle zachecenie potencjalnego klienta zeby go oszukac . Bardzo prosze o wypowiedzenie sie na ten temat.


RE: UWaga na pana - Liromir - Liromir - 05-03-2014 14:16

Kompletnie brak mi słów na kretynizm kreatora tematu, wiedziałem, że jesteś niepełnosprytny jak czytałem Twoje zatargi z userem "hd2d". Temat który stworzyłem był tylko o wycene, nie o to że chce go sprzedać - i jak napisałem sprzedam po wczesnym wysłaniu go do któregoś z adminów. Ale jak widze gdy rośnie konkurencja gimbusowi w 97 w nicku skacze gul i trzeba nasrać anonimowo w internetach na rywala.

ŻENADA


RE: UWaga na pana - Liromir - bolo9797 - 06-03-2014 15:26

Gimbusem to chyba jestes ty ... Skoro opowiadasz bajki to moja wina ??
To moze wytlumaczysz te wszystkie magiczne funkcje ?? Te 100% wiadomosci ktore dochodzi , brak captchy , target po wieku itd ?? Aaa i moze pokazesz w ktorym piszesz ze oddasz wczesniej do tutora . Opowiadasz zwyczajne bajki i nie masz dowodow na ich poparcie .
I jaka konkurencja skoro temat juz dawno w koszu .


RE: UWaga na pana - Liromir - bolo9797 - 07-03-2014 01:50

Instnieje cos takiego jak kultura , ale niestety gimbusy jeszcze o tym nie slyszaly .
Powiedz mi jakich faktow??!! Fakty sa takie ze poprostu szukasz jelenia i probujesz sie teraz wybronic , ale nawet to ci nie wychodzi.
Trzeba bylo nie wypisywac funkcji z mchu i paproci , wtedy przynajmniej mialbys sie czym bronic.