Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LCP Kupił złodziej z EASYSUB (/Temat-LCP-Kupil-zlodziej-z-EASYSUB-86700)

Strony: 1 2 3 4 5


LCP Kupił złodziej z EASYSUB - adkam12 - 02-03-2014 18:49

Po moim małym śledztwie doszedłem do wniosku, który pozwolił mi ustalić że były właściciel ES który okradł ludzi z ZC i innych stron na kilkaset tysięcy złotych odkupił lcp. Po co? Pewnie żeby znów wydusić z siły roboczej jak najwięcej, poznałem też trochę więcej poszlak dotyczących ich wspólnej działalności, ale póki co publicznie nie będę o tym mówił. W sumie dużo nie trzeba się doszukiwać członek spółki ES Paweł Niedźwiecki to ten sam człowiek, karczu i jego ekipa to jedynie marionetki, które wiele do powiedzenia nie mają, ale w sumie nie ma w tym nic głupiego przynajmniej karczu wypromuje sharebaya który jest jednym z mniej znanych serwisów PPA, generalnie mu się nie dziwię że z tego skorzystał, pomimo że współpracuje ZE ZŁODZIEJEM. Domyślam się że Karczu odpowie na ten post - tylko zastanów się dwa razy co napiszesz i uważaj na słowa, bo jestem w prosty sposób zdemaskować kłamstwo, oczywiście prywatnie do Ciebie nic nie mam, po prostu zdziwiło mnie że serwisu jak sharebay&bloglock połączyłeś z człowiekiem który jawnie i bezczelnie okradł tysiące ludzi, to już nawet kaszubski nie był tak bezczelny. Ciekawy zakup wraku za zdefraudowane pieniądze... tyle że po tej informacji nie ma już raczej czego ratować. I na koniec, dlaczego o tym pisze? nie dlatego że jestem fanboyem ZC, tylko dlatego że skurczybyk z ES nie wypłacił mi sporej sumy, która się mi należała.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Fretax - 02-03-2014 19:09

Jakieś dowody?


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - adkam12 - 02-03-2014 19:13

Dużo szukać nie trzeba, każdy wie kto prowadził easysuba, dane i maile właściciela do dziś są na forum, a nowy właściciel nie kryje się z ukrywaniem swoich danych na lcp. Tu już nie trzeba żadnych dowodów, to jest fakt na który nawet karczu nie zaprzeczy, bo doskonale o tym wie. Jeśli ktoś będzie się tego wypierał lub próbował kłamać to dorzucę swoje cegiełki by odkryć kartySmile


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - noutilus - 02-03-2014 19:18

Hm... Trochę dziwnie to zabrzmi ale jaka jest różnica między tym kto kupił forum a tym kto je w rzeczywistości prowadzi?

To że kupił je właściciel ES nie oznacza że profil działalności forum będzie zmierzał w złym kierunku skoro administracją zajmuje się całkowicie inna osoba. Ludzie muszą sobie zdać sprawę z tego że jedna osoba nie decyduje o całej firmie a tworzą je osoby, bez których taka działalność nie była by możliwa.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - szy1sw - 02-03-2014 19:21

Co do Kaszubskiego to icharge z tego co pamiętam wypłaciło wszystko kończąc działalność(a nie zajebał jak ES) Big Grin


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - sheko12 - 02-03-2014 19:24

No to kolejna akcja Smile


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - SureQ - 02-03-2014 19:24

Co się dziwić jak kraj taki ,,wirtualny świat''


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - adkam12 - 02-03-2014 19:25

Ty chyba kpisz teraz noutilus, no chyba że chciałeś stanąć po stronie karcza to wtedy zrozumiem. Bo idąc twoim tokiem myślenia złodziej który zatrudni podwykonawców będzie czymś w pełni w porządku. To gdzie będzie zmierzał profil nie ma żadnego znaczenia podczas gdy właścicielem jest bezczelny oszust na duża skale, bo nie chodzi tu o 50, 500 a nawet 5000złotych tylko setki tysięcy.

Wy tam nie zrozumcie mnie źle, bo jak pisałem już w pierwszym poście do samego karcza nic nigdy nie miałem, po prostu fakt podkupienia forum przez złodzieja jest ciekawy.




@sheko
Ty jak nie masz pojęcia o temacie to się nie wypowiadaj

cytat z przed 3 minut
[Dzisiaj 07:30 PM] sheko12: nigdy nie mialem styczności z ES
[Dzisiaj 07:30 PM] sheko12: nie wiem co sądze
mówi za siebie...


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Hrustus - 02-03-2014 19:27

(02-03-2014 19:21)szy1sw napisał(a):  Co do Kaszubskiego to icharge z tego co pamiętam wypłaciło wszystko kończąc działalność(a nie zajebał jak ES) Big Grin

jak nie wiesz to nie gadaj głupot dali stawkę 7 zł na weekend i po wekedzie zmienili wszystkim hasla i nie wypłacili


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - szy1sw - 02-03-2014 19:33

Hrustus no tak zapomniałem o tym. Choć 2dni to nie miesiąc zwodzenia jak ES Tongue