Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoin, a ich zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Bitcoin (/Forum-Bitcoin-372)
+---- Wątek: Bitcoin, a ich zarabianie (/Temat-Bitcoin-a-ich-zarabianie-86694)

Strony: 1 2 3


RE: Bitcoin, a ich zarabianie - pumas26 - 15-05-2014 02:38

duza ilosc faucetow-kranow btc u mnie na stronie zapraszam . pumas24.hpu.pl . w opisy ramek nad reklamami nie patrzcie , to zmylka dla coinurl.
P.S. ja zarabiam dziennie na moim patencie od 0.00070000 do okolo 0.00300000.
jesli ktos chetny jak to robie i ma duzo czasu czyli siedzi calymi dniami przy kompie to zapraszam pisac na pw.

Znam tez sposob na coinurl zeby nabic sobie ostro btc. ja nabilem w jakies 20 godzin ponad 0.02000000 BTC. tyle poniewaz u nich prog wyplacalnosci jest od 0.01 BTC. w przeliczeniu na pln nabilem ponad 20zl.
plus do tego mam jeszcze cos co pozwala na zmiane oczywiscie IP nie wykrywalne ze trefne. pokazuje sie u nich jakis tam losowy kraj region itd. czyli wszystko niby jest wporzadku.
jak cos to pisac na pw.


RE: Bitcoin, a ich zarabianie - pumas26 - 16-05-2014 09:43

[Obrazek: oFHcjrt]
ZAPRASZAM


RE: Bitcoin, a ich zarabianie - nyn - 16-05-2014 11:21

Podbijanie swoich postów jak już to po 7 dniach. Nie wiem kim jesteś, ale nie będziesz robił z nowych użytkowników bandy jeleni.
Halo, Admin, proszę przyjechać na forum.