Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Bankowe dla niepełnoletnich - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konto Bankowe dla niepełnoletnich (/Temat-Konto-Bankowe-dla-niepelnoletnich-86684)

Strony: 1 2


Konto Bankowe dla niepełnoletnich - Varnity - 02-03-2014 16:15

Witam Serdecznie,

mam pytanie dotyczące wyboru konta bankowego dla niepełnoletnich.

Jakie konto bankowe będzie najlepsze nie licząc Alior Sync oraz mBanku, chyba że lepszych nie ma od tych?

Zależy mi tylko i wyłącznie nad wypłatą pieniędzy z bankomatu aby koszty były jak najmniejsze ponieważ słyszałem że pobierana jest opłata w mBanku 5 zł za wypłatę pieniędzy z bankomatu. Natomiast co do Alior, rodzic nie chcę założyć tam konta.


RE: Konto Bankowe dla niepełnoletnich - macek96 - 02-03-2014 16:56

ja mam PKO BP/IPKO Tongue


RE: Konto Bankowe dla niepełnoletnich - Slight - 02-03-2014 17:00

Ja polecam mBank. Brak opłat, chyba że chcesz ubezpieczyć kartę debetową. Przejrzysty serwis online. Smile


RE: Konto Bankowe dla niepełnoletnich - Liromir - 02-03-2014 17:02

PKO BP Dla młodych - polecam (kiedyś graffiti - miałem)


RE: Konto Bankowe dla niepełnoletnich - Varnity - 02-03-2014 17:35

PKO BP dla młodzieży byloby chyba najlepsze, wyplaty z bankomatu bez ooplat. Wiecie moze czy przelewy do innych bankow tez sa darmowe?


RE: Konto Bankowe dla niepełnoletnich - Liromir - 02-03-2014 18:06

ja mam studenckie PKO i nie wydaje mnie sie żeby był darmowe, zawsze jest coś koło 1.5zł prowizji. Ale nie znam banku któy by takowych nie nakładał za zewnętrzne


RE: Konto Bankowe dla niepełnoletnich - Yogii - 02-03-2014 19:15

mbank i pko na rynku jako tako są

sluze reflinkiem jak by coSmile) i refback


RE: Konto Bankowe dla niepełnoletnich - wiezaawieza - 02-03-2014 19:27

PKO polecam.

Sam mam.

Masz tam kartke z kodami za które płacisz 50gr chyba i masz za te 50gr 30 przelewów do wysłania. Za wypłatę z konta nic nie płacisz chyba. Ja zwykle przesyłam kase rodzicom, a oni mi oddają jak wypłaca.


RE: Konto Bankowe dla niepełnoletnich - lukasz.t - 06-03-2014 21:37

mozesz założyć sobie darmowe izzyKONTO w mBanku i bedziesz miał darmowe wypłaty z bankomatów WBK, Euronet, Ecard i Cash4You:

http://www.mbank.pl/blog/post,426,ile-bezprowizyjnych-bankomatow-udostepnia-mbank.html


Jak coś to pisz do mnie PW i możesz założyć sobie konto z mojego polecenia - wtedy i Ty i j zarobimy Big Grin (w przypadku izzyKONTA bedzie to 50zł do podziału na dwie głowy - zajrzyj na linka w mojej sygnaturze)


RE: Konto Bankowe dla niepełnoletnich - Hut - 06-03-2014 23:05

w mBanku jest chyba najlepsza, całkowicie darmowa oferta