Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E papierosy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: E papierosy (/Temat-E-papierosy-86683)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: E papierosy - yewryk - 03-01-2015 21:43

Taniej? za 20 ziko jest 100 ml bazy + jakiś aromacik za 6-7 zł Smile
Zawsze powtarzam, że gotowce są bee Jerk2


RE: E papierosy - armada23 - 03-01-2015 21:47

Sooryy za pytanie z poza tematu ale czy e papieros daje cos z siebie ze niechce się palić? Bo słyszałem że nic szkoda kasy


RE: E papierosy - 4funsecond - 03-01-2015 21:48

Regulując moc liquidu możesz stopniowo rzucić palenie.


RE: E papierosy - asiorek - 03-01-2015 22:30

@[armada23] nie szkoda kasy Wink od tego nie śmierdzisz, nie wali od ciebie, nie masz zoltych rak, chcesz tylko buszka bierzesz tylko buszka nie musisz gasić calej fajki, masz mase smaków, z 32mg schodzisz do zera i nie palisz wcale. Ja mam i caly czas inwestuje ^^


RE: E papierosy - yewryk - 03-01-2015 22:38

(03-01-2015 22:30)asiorek napisał(a):  @[armada23] nie szkoda kasy Wink od tego nie śmierdzisz, nie wali od ciebie, nie masz zoltych rak, chcesz tylko buszka bierzesz tylko buszka nie musisz gasić calej fajki, masz mase smaków, z 32mg schodzisz do zera i nie palisz wcale. Ja mam i caly czas inwestuje ^^

32mg? Mam nadzieje, że żadna osoba przypadkiem to czytająca, nie zacznie od płynu o takiej mocy xD


RE: E papierosy - asiorek - 03-01-2015 22:52

Ja tam jestem na poziomie 6 Wink nie gryzie nie szczypie fajny smaczek idealnie ;d


RE: E papierosy - grzybek'93 - 03-01-2015 23:02

Ja odczuwam tylko kaszel jak sporo pale tych 6 (ok 3,8ml), jak pale 12 ( ok 2ml) to aż tyle tego nie pale co tych 6 i czuje się dobrze a 18 to już masakra mam całe 4 olejki po 10 ml i nie mogę ich palić bo za mocne ;D

(03-01-2015 22:38)yewryk napisał(a):  
(03-01-2015 22:30)asiorek napisał(a):  @[armada23] nie szkoda kasy Wink od tego nie śmierdzisz, nie wali od ciebie, nie masz zoltych rak, chcesz tylko buszka bierzesz tylko buszka nie musisz gasić calej fajki, masz mase smaków, z 32mg schodzisz do zera i nie palisz wcale. Ja mam i caly czas inwestuje ^^

32mg? Mam nadzieje, że żadna osoba przypadkiem to czytająca, nie zacznie od płynu o takiej mocy xD

Hehe nie polecam 32 na start xD zaczyna się od najsłabszym by przyzwyczaić się do zmiany bo różnica jest i to ogromna między epaperosem a anilogami, i dopiero z czasem można przerzucić się na mocniejsze by nie dostać wstretu do nich już na starcie Big Grin


RE: E papierosy - exobar94 - 04-01-2015 12:45

Bekę mam z tego nawału że epapierosy są niezdrowie. Głupia propaganda i fala fajkowych badań byle je wydupczyć z rynku. Jakoś go pale od sporego czasu i czuje się świetnie, płuca nie są zajechane jak dupa cwe*** tak jak w przypadku analogów. Samopoczucie i smak w końcu jest takie jak powinno no i najważniejsze że nie JEBI* bo to nawet nie jest smród to coś gorszego sam się teraz przekonałem jaki to jest smród jak się nie pali. A z kasą to nie wiem czy lepiej u mnie. Jestem fanatykiem i co chwile kupuje jakieś mody i tanki. W sumie 3x więcej wydaje ale ja to lubię takie małe hobby.


RE: E papierosy - yewryk - 04-01-2015 12:47

(04-01-2015 12:45)exobar94 napisał(a):  Bekę mam z tego nawału że epapierosy są niezdrowie. Głupia propaganda i fala fajkowych badań byle je wydupczyć z rynku. Jakoś go pale od sporego czasu i czuje się świetnie, płuca nie są zajechane jak dupa cwe*** tak jak w przypadku analogów. Samopoczucie i smak w końcu jest takie jak powinno no i najważniejsze że nie JEBI* bo to nawet nie jest smród to coś gorszego sam się teraz przekonałem jaki to jest smród jak się nie pali. A z kasą to nie wiem czy lepiej u mnie. Jestem fanatykiem i co chwile kupuje jakieś mody i tanki. W sumie 3x więcej wydaje ale ja to lubię takie małe hobby.

Niezdrowe bo bez akcyzy Jerk2


RE: E papierosy - Noozer - 04-01-2015 12:57

Ktoś poleca jakąś bateryjke ze zmiennym napięciem i fajnym wyglądem Wink ?