Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy - dom3lek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy - dom3lek (/Temat-Dziennik-pracy-dom3lek-86655)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik pracy - dom3lek - B_Y_K_U - 08-03-2014 21:44

Gratuluję wyników, umiejętności i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celówSmile Zarobki spore jak dla mnie i obyś ogarniał jeszcze więcej kolegoRolleyes Podziwiam i chylę czołaCool


RE: Dziennik pracy - dom3lek - zeton - 08-03-2014 22:04

pogratulować, a ja z ciekawości chciałbym wiedzieć, o ile można czy klient za tego smsa dostaje to co chciał czy fake kontent. To nie złośliwość a ciekawość i chęć zdobycia wiedzy czy na fake kontencie można tyle zarabiać ponieważ od niedawna dopiero wdrażam się w temat zarabiania przez net "takiego wirtualnego" bez towaru konkretnego i próbuję to jakoś ogarnąć.


RE: Dziennik pracy - dom3lek - dom3lek - 08-03-2014 22:14

(08-03-2014 22:04)zeton napisał(a):  pogratulować, a ja z ciekawości chciałbym wiedzieć, o ile można czy klient za tego smsa dostaje to co chciał czy fake kontent. To nie złośliwość a ciekawość i chęć zdobycia wiedzy czy na fake kontencie można tyle zarabiać ponieważ od niedawna dopiero wdrażam się w temat zarabiania przez net "takiego wirtualnego" bez towaru konkretnego i próbuję to jakoś ogarnąć.

Jak najbardziej dostaje. To nie jest fake program tylko zwykła subskrypcja.

Co dostaje?

Te pytanie już trzeba kierować do firmy. Wink


RE: Dziennik pracy - dom3lek - SlusseR - 08-03-2014 22:48

Graty bardzo fajny dziennik i powodzenia dalej.Smile


RE: Dziennik pracy - dom3lek - Symbian - 08-03-2014 23:00

(08-03-2014 22:14)dom3lek napisał(a):  
(08-03-2014 22:04)zeton napisał(a):  pogratulować, a ja z ciekawości chciałbym wiedzieć, o ile można czy klient za tego smsa dostaje to co chciał czy fake kontent. To nie złośliwość a ciekawość i chęć zdobycia wiedzy czy na fake kontencie można tyle zarabiać ponieważ od niedawna dopiero wdrażam się w temat zarabiania przez net "takiego wirtualnego" bez towaru konkretnego i próbuję to jakoś ogarnąć.

Jak najbardziej dostaje. To nie jest fake program tylko zwykła subskrypcja.

Co dostaje?

Te pytanie już trzeba kierować do firmy. Wink
Dzwonki na telefon i obrazki Lol


RE: Dziennik pracy - dom3lek - dom3lek - 11-03-2014 13:23

Dzisiaj podsumuje te ostatnie dni. Smile


RE: Dziennik pracy - dom3lek - dom3lek - 13-03-2014 17:07

Podsumowanie od 07.03.2014 do 12.03.2014

[Obrazek: wj-eeiwseozeruqzgqdgkgn.jpg]

Dlaczego jest spadek?

Już tłumaczę. Ostatnie dni musiałem poświecić na wyjazd do Niemiec, dlatego tez pochłonęło mi to trochę czasu. Dochodzi jeszcze fakt, że obecnie czekam na program u konkurencji.

Bez obaw, w przyszłym tygodniu celuje w 20k Wink


RE: Dziennik pracy - dom3lek - Warr - 14-03-2014 19:30

No no, widać że znasz się na rzeczy. Powodzenia w dalszym zarobku Wink


Dziennik pracy - dom3lek - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.