Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośba o wycene bota - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prośba o wycene bota (/Temat-Prosba-o-wycene-bota-86652)

Strony: 1 2


Prośba o wycene bota - Liromir - 02-03-2014 10:49

Z góry przepraszam jeżeli to zły dział, lecz na prawde nie mogłem znaleść bardziej pasującego do mojej tematyki.

Witajcie! Stworzyłem program który pobiera od nas treść która ma być wpisana w pytaniu, oraz wiek lub/i imie lub/i płeć i wysyła pytania do danych profili osób na ask.fm (ok. 150 profilów przez ~10minut).
Jest w pełni zautomatyzowany i myśle że jest bardziej skuteczny niż np youtube, bo wybieramy nasz target (np. gimbaza)

Troche się nad nim nasiedziałem, ~1200 linijek kodu i chciałbym go sprzedać 2-3 osobom, jak myślicie taki program by się w ogóle sprzedał i jak tak to w jakiej cenie?

Pozdrawiam


RE: Prośba o wycene bota - alizen - 02-03-2014 11:43

bolo sprzedawał bota do ask.fm za 40zł


RE: Prośba o wycene bota - AnnaKa - 02-03-2014 12:15

~40 zł. W sieci jak się dobrze szuka takie cuda są za darmo. Bez urazy. Ale sam znalazłem. Fakt nie ma dużo funkcji ale wystarcza. Poza tym ask to już przeżytek.


RE: Prośba o wycene bota - Klin - 02-03-2014 13:20

Przedmówcy dobrze piszą, ktoś ogarnięty znajdzie za darmo więc .....


RE: Prośba o wycene bota - Liromir - 02-03-2014 16:19

ok, tylko że ten program jest autorski i omija blokady ask.fm (zauważcie że 8/10 pytań nie dochodzą z niewiadomej przyczyny)


RE: Prośba o wycene bota - szy1sw - 02-03-2014 19:18

na asku już mało kto się na to nabiera i bardzo szybko banująTongue

edit: zarobiłem na tym serwisie kilka tysi więc wiem jak to tam wygląda ;/


RE: Prośba o wycene bota - bolo9797 - 02-03-2014 19:39

Strasznie duzo kodu....
W powiesz mi w ktorym miejscu an asku jest podana plec i wiek??
Dodatkowo jezeli link jest zablokowany to w zaden sposob wiadomosc nie moze dojsc Smile
@Edit
Szukalem i nosz kur** nie moge znalesc wieku itd ....
To twoj bot jakis magiczny jest Big Grin
@Edit
Jezeli sie mysle niech ktos mnie poprawi Smile
@Edit
Koles poprostu szuka frajerow do oje....


RE: Prośba o wycene bota - Liromir - 02-03-2014 21:01

nie, po prostu bot wyszkuje profile które mają w nazwie/opisie/statusie np 97 1997 95 itp.

PS. oje... moge to ja takich jak Ty buraku, prosiłem o opinie a jak bym miał zamiar sprzedać to na pewno dałbym jakiemuś KULTURALNEMU forumowiczowy kod do obejrzenia, jak i sam exe.


RE: Prośba o wycene bota - bolo9797 - 02-03-2014 21:43

To ja chyba mam jakies zwidy....
"i chciałbym go sprzedać 2-3 osobom"
To wyslij tutorowi skoro masz tego bota.


RE: Prośba o wycene bota - AnnaKa - 02-03-2014 23:15

Dokładnie - często jak uważasz sposób ''97-1997'' jest datą np utworzenia klubu piłkarskiego lub inna przypadkowa cyfra dlatego twój bot jest wart max 10 zł o ile działa. co do blokad linku i tak nie wyślesz kolego