Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc :( - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc :( (/Temat-Pomoc-86650)



Pomoc :( - MAATRAPER - 02-03-2014 10:28

Jestem tu nowy, nazywam się Mateusz i mam 20 lat a chciałbym zarabiać 500 złotych+ góra (1 miesiąc) przez internet... a nie wiem jaki to serwer żeby szybko i łatwe zarobić kasę, więc mi powiecie na co zarabiacie (najbardziej opłacalny)? tylko POLSKA... i serdecznie przepraszam za SPAM. smutny


Czekam na odpowiedź i z góry dziękuję.


RE: Pomoc :( - alizen - 02-03-2014 10:40

fires
freebiz
firecpa
firecash


RE: Pomoc :( - kalutor - 02-03-2014 11:04

Przyszedł "Pan" Mateusz i rzucił hasło, że chce zarabiać szybko i łatwo. Nie ma wygórowanych żądań, gdyż zadowoli się kwotą od pięciuset złotych wzwyż...
Jakież to szczere i wzruszające. Klękajcie narody i "Panu" Mateuszowi na tacy, pod nos podajcie!
No bo jakże on by mógł się przemęczyć wertowaniem wątków, postów, sposobów i metod poświęconym zarabianiu, wszak ma dopiero 20 lat!
Dlatego nadstawia swoje dłonie z trudem oderwane od dupska, i mówi - "dajcie!"

Jesteś zafajdanym, śmierdzącym nierobem, który nie wysilił się nawet przejrzenie tego zacnego forum, tylko już w pierwszym, napisanym kulawą polszczyzną postem - informujesz o chęci zarabiania 5 stów najmniej...

Żywię głęboką nadzieję, że nikt tu z obecnych w żaden sposób Ci nie pomoże. Gdyż każdy tutaj często w pocie czoła, zarywając nocki, kosztem nauki, rozrywek i innych aspektów codziennego życia - stara się zarabiać pieniądze. Nikt tu nikomu na tacy niczego nie podaje!

Natomiast Ty jaśnie hrabio, zamiast przepraszać za spam, przeproś sam siebie za niepomierne nieróbstwo i wykaż trochę pokory, oraz szacunku dla użytkowników tego forum.

Nie żebrz, tylko weź się do roboty, zanim do końca "ześmierdniesz" z lenistwa!


RE: Pomoc :( - MAATRAPER - 02-03-2014 11:10

(02-03-2014 11:04)kalutor napisał(a):  Przyszedł "Pan" Mateusz i rzucił hasło, że chce zarabiać szybko i łatwo. Nie ma wygórowanych żądań, gdyż zadowoli się kwotą od pięciuset złotych wzwyż...
Jakież to szczere i wzruszające. Klękajcie narody i "Panu" Mateuszowi na tacy, pod nos podajcie!
No bo jakże on by mógł się przemęczyć wertowaniem wątków, postów, sposobów i metod poświęconym zarabianiu, wszak ma dopiero 20 lat!
Dlatego nadstawia swoje dłonie z trudem oderwane od dupska, i mówi - "dajcie!"

Jesteś zafajdanym, śmierdzącym nierobem, który nie wysilił się nawet przejrzenie tego zacnego forum, tylko już w pierwszym, napisanym kulawą polszczyzną postem - informujesz o chęci zarabiania 5 stów najmniej...

Żywię głęboką nadzieję, że nikt tu z obecnych w żaden sposób Ci nie pomoże. Gdyż każdy tutaj często w pocie czoła, zarywając nocki, kosztem nauki, rozrywek i innych aspektów codziennego życia - stara się zarabiać pieniądze. Nikt tu nikomu na tacy niczego nie podaje!

Natomiast Ty jaśnie hrabio, zamiast przepraszać za spam, przeproś sam siebie za niepomierne nieróbstwo i wykaż trochę pokory, oraz szacunku dla użytkowników tego forum.

Nie żebrz, tylko weź się do roboty, zanim do końca "ześmierdniesz" z lenistwa!

O co Ci chodzi? mówię poważnie przecież i nie obrażaj się na mnie... bo przykro mi się zrobiło to co pisałeś!

(02-03-2014 10:40)alizen napisał(a):  fires
freebiz
firecpa
firecash



Dzięki za odpowiedź i postaram się to zrobić czy umiem Smile


RE: Pomoc :( - Liromir - 02-03-2014 11:15

Cytat:O co Ci chodzi? mówię poważnie przecież i nie obrażaj się na mnie... bo przykro mi się zrobiło to co pisałeś!


Ale wszak jegomość prawdę napisał Xpokerface


RE: Pomoc :( - MAATRAPER - 02-03-2014 11:21

(02-03-2014 11:15)Liromir napisał(a):  
Cytat:O co Ci chodzi? mówię poważnie przecież i nie obrażaj się na mnie... bo przykro mi się zrobiło to co pisałeś!


Ale wszak jegomość prawdę napisał Xpokerface


Oj nie nabijaj postów... bo widzę że masz tylko 20 postów i chcesz więcej mieć ;]


RE: Pomoc :( - Liromir - 02-03-2014 11:40

[Obrazek: FA4R2nh.jpg]



PS. odpisz mi, to sobie nabije więcej Jerk2


RE: Pomoc :( - Admin - 02-03-2014 11:47

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Pomoc :( - Admin - 02-03-2014 11:48

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.