Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie ważne ! (nie mogę usunąć) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Nie ważne ! (nie mogę usunąć) (/Temat-Nie-wazne-nie-moge-usunac-86648)



Nie ważne ! (nie mogę usunąć) - kariolmax - 02-03-2014 10:05

Witajcie
Chcę sprawdzić, czy program na prawdę płaci dlatego daję 20-15 groszy na PayPal za szybką instalację.

UWAGA! Zmniejszyłem stawki, ponieważ wraz z jednym użytkownikiem sprawdziliśmy, że niestety serwis nie przyjmuje VPN Sad

edit:// Zmniejszyłem stawki bo serwis już płaci ale teraz daję 15 groszy i reputa za instalację z Polski!

Od każdego kraju (nie wiem czy zaliczy ale zawsze pewne 15 groszy!) daję inne stawki + reput!

Wymogiem dostania reputa jest wystawienie komentarza pod tym postem po otrzymaniu zapłaty.

Jeśli ktoś mieszka w innym kraju to proszę się ze mną skontaktować w sprawie ustalenia największej stawki Smile Mile widziane osoby z USA i Kanady

Kontakt:
PW forum
Skype: karoltrzaska1
GG: 39058883


RE: 30 groszy za instalację - Tomek93KJ - 02-03-2014 11:24

Kasa od razu na koncie, polecam Smile


Nie ważne ! (nie mogę usunąć) - yazir - 31-03-2014 12:15

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.