Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MegaStoon.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MegaStoon.com (/Temat-MegaStoon-com-86634)



MegaStoon.com - robert_tig - 01-03-2014 22:21

... nie każą NIC robić - klikać w reklamy, oglądać filmów, słuchać muzy... nawet łóżka nie każą ścielić.Big Grin Jedyne czego chcą to wejść na ich stronę poprzez link polecający. Za samą rejestrację dali mi 15$, a za wejście 2. Chwilowo jest jakaś oferta limitowana i dają za wejście 3$, wiec jeśli byście byli tak dobrzy i klikali w to:
http://MegaStoon.Com/1/?share=265572
Jak nazbiera się minimalna stówka do wypłaty to dam znać jak to poszło.
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg]


RE: MegaStoon.com - kariolmax - 01-03-2014 22:27

Ale śmierdzi scamem. Kto dałby Ci 45zł za darmo?


RE: MegaStoon.com - robert_tig - 01-03-2014 23:20

Zdaję sobie sprawę, że to w 99,999999....% bezczelny scam, ale co mi szkodzi spróbować? Jak na razie nic ode mnie nie chcą, a jak mi krzykną przy wypłacie, że mam upgradować konto, czy coś w tym stylu to "pokażę" im miedzynarodowy znak pokoju. Smile


RE: MegaStoon.com - patulsky1337 - 02-03-2014 01:15

Aha:

Cytat:Total Work completed :

<font color="red" style="float: right;">

2,147,483,647 USD

</font>
Fragment Kodu HTML z zarobków użytkowników... szkoda, że to tylko wpisana liczba bez skryptu. beka

SCAM na 100%. Sprawdziłem to po kliknięciu w link więc proszę bardzo, kilka wirtualnych dolarów ode mnie.


RE: MegaStoon.com - szufliko - 02-03-2014 08:19

Scam zapewne, i jeszcze wyplata od 100$Jerk


MegaStoon.com - Coristo - 02-03-2014 11:02

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.