Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 350 000 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 350 000 zł (/Temat-Inwestycja-350-000-zl-86613)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Inwestycja 350 000 zł - Duxone00 - 07-03-2014 12:53

Albo zaś inna opcja stwórz serwis podobny do Fires, Astrocash i niech ludzie pracują na Ciebie bo w kupie siła Rolleyes
mając oferty typu PPA CPA
Mając firmę która wypłaca pieniądze ludziom którzy je u Ciebie zarobili szybko nałapiesz pozytywnych opinii dzięki czemu coraz większe grono będzie dla Ciebie pracowało, porozmawiaj z byłym właścicielem Fires może jako już były właściciel tej sieci Cię nakieruje powie co i jak czy stracił zyskał ile pracy w to włożył no i czy w obecnym czasie takie posunięcie się opłaca i sam wyciągniesz wnioski czy inwestycja się zwróci aczkolwiek w jakim tempie


RE: Inwestycja 350 000 zł - konrado12 - 12-03-2014 15:18

Mam trochę doświadczenia w inwestowaniu. Dla mnie zawsze najważniejsze byly nieruchomości, nigdy nie lubilem trzymac gotówki na koncie czy na lokatach, które zarabiają ci promile ponad inflację. Nie ma lepszej i bardziej stabilnej inwestycji - oczywiście zakup mieszkania od dewelopera i wynajęcie go to żadna inwestycja. Jeśli sąsiadka i taksówkarz mówi ci że inwestycja w mieszkanie na wynajem to świetny biznes to wycofuj się z niego czym prędzej. Jeśli w wielu gazetach rozpisują sie o swietnej inwestycji to wycofuj sie z niej i uciekaj gdzie pieprz rośnie.
Nie wiem czy dysponujesz dużą ilością czasu bo to jest kluczowe przy inwestowaniu w nieruchomosci. Ja własnie dzięki inwestycjom w nieruchomości parę lat temu powiększyłem majątek blisko dwudziestokrotnie i zyskałem tzw wolnośc finansową. Oczywiście takie stópu zwrotu nie zdarzają się często i trochę w tym trzeba mieć szczęścia.
W co teraz warto inwestowac jesli chodzi o nieruchomosci? Spóźnieles sie na dolek w usa, jakies 2 lata temu plulem sobie w brode ze mam caly kapital zamrozony gdy mozna bylo kupic domy na florydzie po 20-30k $$$. Teraz te same dochodzą do 70-80k.
W obecnej chwili warto szukac ciekawych okazji w kurortach w hiszpanii, portugalii czy w grecjii. Najlepiej szukac nieruchomosci które mają juz swoje lata ale sa jak najblizej plazy, frontline to juz ideal. Nie boj sie proponowac ceny 40% niższej - część cię wyśmieje, część zbeszta a jakiś procnet się zgodzi. Okazja to moim zdaniem obecnie frontline do max 1,5k euro/m2.
Na rodzimym rynku najlepszych okazji szukaj wśrod działek budowlanych w okolicach średnich miast ok 150-200k mieszkancow max 5km od miasta. Warszawa i inne duze miasta dalej mocno trzymaja cene. Parę lat temu działki pod średnimi miastami chodziły po 200-300zl/m2 teraz mozesz znalezc uzbrojone działki po 50-70zl/m2. To jest moim zdaniem dobra cena, która jeszcze mozesz podtargowc. Najlepiej nie pchac sie w duze arealy tylko kupic kilka malych dzialek w roznych rejonach, roznych miastach. Dywersyfikacja to podstawa.
Pewnie powiecie ze dzialki budowlane nie beda schodzic bo przeciez niz demograficzny i w gazetach trąbią że działki budowlane są trendzie spadkowym. I dlatego warto w nie inwestowac bo w poslce domy najczęściej buduje sie w okolicach 40tki - kiedy czlowiek sie juz czegos dorobi i zaczyna myslec o wyzszym komforcie zycia. A wyz demograficzny 70-80 dopiero wchodzi w ten wiek i mimo spadku liczby ludnosci popyt na dzialki budowlane bedzie w najblizszych latach rosl.
Zapamietaj co powiedzial kiedys wlasciciel mcdonalds ze jego prawdziwym bogactwem nie sa hamburgery tylko setki nieruchomosci w najlepszych lokalizacjach najwiekszych miast swiata.


RE: Inwestycja 350 000 zł - Inwestor25 - 12-03-2014 22:43

Osoba z mojego otoczenia kupiła apartament w Hiszpanii jakieś 2 lata temu i wynajmuje go turystom i dobrze na tym wychodzi. Sam apartament kosztował niewiele, poniżej 100 000 zł, trochę pieniędzy włożył w wyremontowanie i umeblowanie, a za dobę bierze coś koło 500 zł, także inwestycja ma szansę bardzo szybko się zwrócić.


RE: Inwestycja 350 000 zł - lijon - 13-03-2014 12:13

Człowiek na forum o zarabianiu pyta gdzie zainwestować 350 000 pln a wy mu doradzacie lokaty??
Ja już w szkole średniej wiedziałem, że lokaty są dla ciemnych mas nie mających pojęcia o ekonomii.

Co do inwestycji to sam sobie musisz odpowiedzieć na kilka pytań typu:
-zysk stały co miesięczny czy jednoroazowy większy
-100% gwarancji kapitału, ryzyko średnie, a może agresywne inwestowanie?

Inwestycja w nieruchomości to dla mnie pójście na łatwizne, na wygodę, mały zysk ale w 90% przypadkach stały i stabilny. Po 50 latach z wynajmu inwestycja Ci się zwróciTongue

Lokaty... czyli jak stracić oszczędności na inflacji poprzez zamrażanie ich w żydowskich bankach

Giełda- dzięki neonazistom na ukrainie giełda leci na łeb na szyje, wszyscy uciekają ze stratami, a ja mówię, że teraz jest czas na kupowanie akcji, jednak jeżeli nie jesteś obeznany w temacie to w ciemno radziłbym się w to nie pchać.

Forex- jak wyżej, tj."jeżeli nie jesteś obeznany w temacie to w ciemno radziłbym się w to nie pchać"

Biznes- mając taki kapitał naprawdę nie myślałeś o small biznesie?? Pomysłów tysiące, np. nowe osiedle, kupujesz lokal gospodarczy od dewelopera i otwierasz spożywczak gdzie za min. krajową zatruniasz dwie babki i kasa leci.

Widzę, że zainteresowały Cię obligacje korporacyjne, pamiętaj że tu zysk jest jakieś 2 razy większy niż na lokatach, jednak istnieje ryzysko, co prawda min. ale pamięta że ono jest. Tu poczytaj:
http://www.open.pl/news/z_czym_sie_je_obligacje_korporacyjne.html#


Podumowując:

Możliwości masz mnóstwo, a jedyne ograniczenie to Twój własny umysł.
I pamiętaj, że posiadając złote jajka nie wkładaj ich wszystkich do jednego koszyka.
Jeżeli szukasz partnera biznesowego to pisz na privSmile


RE: Inwestycja 350 000 zł - KiLo - 26-05-2018 21:00

Może mintos?


RE: Inwestycja 350 000 zł - Karolina88 - 26-05-2018 21:56

Ludzie nie widza czy tylko ja zauwżylam ,kupiłam po kursie 4,09 około 40900euro poczekałam 2-3 miesiące wzrosło do 4,4 wyciągnęłam na czysto około 3100euro=12,600 złoty.Zaorientuj się w euro.


RE: Inwestycja 350 000 zł - plelektroworld - 04-06-2018 14:48

(26-05-2018 21:56)Karolina88 napisał(a):  Ludzie nie widza czy tylko ja zauwżylam ,kupiłam po kursie 4,09 około 40900euro poczekałam 2-3 miesiące wzrosło do 4,4 wyciągnęłam na czysto około 3100euro=12,600 złoty.Zaorientuj się w euro.

Waluty Big Grin przecież to hazard gorszy niż postawić na czarne lub czerwone w ruletkę , przy takiej kwocie poszukaj ogłoszeń dla inwestorów , jest masa portalów np. szukam-inwestora.com , większość osób to fantaści ale zdarzają się też osoby które faktycznie mają coś w głowie poukładane ale na startup nie mają środków.


RE: Inwestycja 350 000 zł - Patryk.Wegeta - 05-06-2018 13:09

nieruchomości, myślę że to najlepsze rozwiązanie


RE: Inwestycja 350 000 zł - rsh - 08-06-2018 13:07

sporo osób radzi nieruchomości, są one bardzo modne w ostatnich latach przez co ciezko znalezc juz jakas perelke


RE: Inwestycja 350 000 zł - Terma - 18-10-2018 10:41

Racja, co chwilę przy tematach o inwestowaniu pada kwestia zakupu nieruchomości, szczególnie pod wynajem, a to jednak nie takie łatwe. Zresztą sporo też artykułów na ten temat można znaleźć: https://hotmoney.pl/ile-mozna-zarobic-na-wynajmie-mieszkania/ i wtedy okazuje się, że taka inwestycja nie zawsze przynosi zyski, a często trzeba sporo się naczekać, by taka inwestycja zaczęła się w ogóle zwracać. Jak ma się szczęście to wyjdzie, jak nie, to może być gorzej.