Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 26-04-2014 08:10

Aż nie wierzę. Osoby, z którymi miałem kontakt telefoniczny wypisują takie bzdury... Zepsuł mi się komputer, w święta nie miałem jak naprawić bo poszła matryca. Dopiero po świętach oddałem do naprawy, ale matryca szła z Niemiec i dopiero dzisiaj doszła. W telefonie nie mam internetu bo ten telefon ma więcej lat od was. Z resztą już i tak go nie mam, bo wpadł mi do wody i popłynął.

Ktoś tam pisał, że z tą policją to ściema. Podaj mi do siebie maila, wyśle ci pisemko, które dostaliśmy od policji.

Jak pisałem wszystkie wypłaty zostaną zrealizowane, ale teraz nie mamy z czego. Jesteśmy ponad 120 tyś w plecy. Sam jestem bez grosza. Gdyby nie jeden z użytkowników tego forum to by mnie z mieszkania wyrzucili.

Jeżeli do końca miesiąca nie dostaniemy wypłaty to HotCash pójdzie na sprzedaż i z tego porobimy wam wypłaty.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 26-04-2014 08:31

Jeśli to prawda to współczuję, bo chyba jakieś fatum nad Tobą krąży. Policja, zepsuty komputer, telefon popłynął i jeszcze kasy nie ma, bo brak wypłat.

Xpokerface

Ah i jeszcze problemy z lokalem


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 26-04-2014 08:45

No niestety, ja już tak mam. Mógłbym napisać co się stało, ale i tak nikt by nie uwierzył Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - lkserwis - 26-04-2014 08:50

chętnie posłucham Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - DzejkobPL - 26-04-2014 08:53

Również przeczytałbym taką historyjkę Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 26-04-2014 09:00

@ddww jest możliwość poprawienia danych w rachunkach?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 26-04-2014 09:02

(26-04-2014 09:00)kariolmax napisał(a):  @ddww jest możliwość poprawienia danych w rachunkach?

Tak. Zmień dane i wygeneruj ponownie rachunek. Wyślij na maila [email protected]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 26-04-2014 09:07

(26-04-2014 09:02)ddww napisał(a):  
(26-04-2014 09:00)kariolmax napisał(a):  @ddww jest możliwość poprawienia danych w rachunkach?

Tak. Zmień dane i wygeneruj ponownie rachunek. Wyślij na maila [email protected]

Tak tylko, że chodzi o te rachunki, którymi już wpłaciłem pieniądze :/


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ddww - 26-04-2014 09:08

To wyślij koniecznie poprawny pesel i któryś z rachunków oraz swoje id na hc.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squall112 - 26-04-2014 10:17

To może być Ciekawa historyjka Jerk2