Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - churel - 03-04-2014 22:13

Chodzi mi % :->
Bo nie wiem czy np ze 20.000 Wejsc unikalnych zrobię chociaż ze 100 leadów
Na Instanterze wpadało koło 600-700 ale inna specyfika wiadomo


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - MankuT - 03-04-2014 22:13

Albo grupy na facebook'u Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Greative - 03-04-2014 23:19

(03-04-2014 21:52)Liromir napisał(a):  nie róbmy z tego tematu kolejnego instantera, wydaje mi się że suby będą jak najszybciej jest to możliwe - przecież i im i nam na nich zależy

Popieram w 100% Nie róbmy tutaj takiego syfu co na instanterze.
Słuchajcie, pisałem dziś, w sumie to już wczoraj z Adminem i napisał mi, że ma po chwilowej nieobecności ma troszke roboty na głowie, więc spokojnie Smile
I tak tutaj jest lepiej, że wypłaty są co kilka dni a nie jak na instanterze raz na miesiąc -,- Ale nie ważne, cieszmy się i radujmy się dziś ^^


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 03-04-2014 23:35

(03-04-2014 23:19)Greative napisał(a):  
(03-04-2014 21:52)Liromir napisał(a):  nie róbmy z tego tematu kolejnego instantera, wydaje mi się że suby będą jak najszybciej jest to możliwe - przecież i im i nam na nich zależy

Popieram w 100% Nie róbmy tutaj takiego syfu co na instanterze.
Słuchajcie, pisałem dziś, w sumie to już wczoraj z Adminem i napisał mi, że ma po chwilowej nieobecności ma troszke roboty na głowie, więc spokojnie Smile
I tak tutaj jest lepiej, że wypłaty są co kilka dni a nie jak na instanterze raz na miesiąc -,- Ale nie ważne, cieszmy się i radujmy się dziś ^^

Co ? Dziś to miały być wypłaty tak samo jak w poniedziałek wtorek i co?. kolejny termin poniedziałek. Czy tu ktoś próbuje grać na zwłokę? Instanter płaci raz na miesiąć ? aha Big Grin Chyba firesub.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Greative - 04-04-2014 00:09

Tak, instaner placi raz na miesiac, nie pomylilem sie.
Spokojnie, bez spiny Big Grin jak przyjdzie czas to wyplaci, moze ma problemy z kontem, moze nie ma jeszcze z czego wyplacic, bo np. operatorzy mieli wyplacic w poniedzialek, a nie dotrzymali slowa albo przelew nie doszedl. Kto to wie?
Jezeli wam potrzebna kasa na teraz, to miejcie odlozony hajs na zapas, bo na takie serwisy nie ma co liczyc, gdyz zawsze jak hajs potrzebny to kasa nie wplynie Big Grin Ja juz sie tak raz przejechalem, i duzk na tym stracilem, wiec teraz mam odlozone troche grosza, i jak hajs potrzebny od zaraz to biore z odlozonych a pozniej z wyplaty z serwisow odkladam, proste, a jakze madre co nie?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - churel - 04-04-2014 00:33

hotcash placi czy nie bo nie wiem czy zacząć zarabiać


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 04-04-2014 00:50

(04-04-2014 00:09)Greative napisał(a):  Tak, instaner placi raz na miesiac, nie pomylilem sie.
Spokojnie, bez spiny Big Grin jak przyjdzie czas to wyplaci, moze ma problemy z kontem, moze nie ma jeszcze z czego wyplacic, bo np. operatorzy mieli wyplacic w poniedzialek, a nie dotrzymali slowa albo przelew nie doszedl. Kto to wie?
Jezeli wam potrzebna kasa na teraz, to miejcie odlozony hajs na zapas, bo na takie serwisy nie ma co liczyc, gdyz zawsze jak hajs potrzebny to kasa nie wplynie Big Grin Ja juz sie tak raz przejechalem, i duzk na tym stracilem, wiec teraz mam odlozone troche grosza, i jak hajs potrzebny od zaraz to biore z odlozonych a pozniej z wyplaty z serwisow odkladam, proste, a jakze madre co nie?

Co do wypłat w instanter fakt masz rację jestem nie na bieżąco. Co do wypłat w HotCash (wiadomo każdy może mieć problemy) ale nie pisnąłbym słowem, gdyby nie te informacje, że wszystkie wypłaty zostaną zrealizowane w (poniedziałek, wtorek czy dziś) Tu nie chodzi o szybkie pieniądze, lecz o to, że mówią jedno a robią drugie. Przestaje mi się ten serwis podobać i zaczynam się bać tu dalej zarabiać.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Bibix123 - 04-04-2014 09:41

mieli wyplacic w tym tygodniu, w weekend nie wyplaca CZYZBY CHCIELI NA NAS ZAROBIC PRZEZ WEEKEND, A HAJSU NIE DOSTANIEMY? ? Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 04-04-2014 10:00

Każdy hajs dostanie, nie zdziwiłbym się gdyby ddww jeszcze żadnej wypłaty od operatora nie dostał i dlatego są opóźnienia bo płaci z własnej kieszeni..


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Yennson - 04-04-2014 16:53

Okey, udało się nawiązać kontakt. Dostałem info ze przelewy wyjda w poniedziałek.