Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - marcin1995 - 12-03-2014 17:48

Ja własnie tez PayPal Smile wysłałem ponownie rachunek xD


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - FalosPL - 12-03-2014 17:49

Czy należy mieć ukończone 18 lat aby móc korzystać z tej strony ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - marcin1995 - 12-03-2014 18:08

(12-03-2014 17:49)FalosPL napisał(a):  Czy należy mieć ukończone 18 lat aby móc korzystać z tej strony ?

Nie trzeba.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mateuszek9973 - 12-03-2014 18:14

(12-03-2014 17:49)FalosPL napisał(a):  Czy należy mieć ukończone 18 lat aby móc korzystać z tej strony ?

jeżeli będziesz chciał wypłacić pieniążki to będziesz musiał podać dane np. mamy lub kogoś dorosłego, tak ogólnie to z serwisu korzystać możesz, tylko przy wypłatach potem inny problem.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Inspired - 12-03-2014 19:05

(12-03-2014 18:14)mateuszek9973 napisał(a):  jeżeli będziesz chciał wypłacić pieniążki to będziesz musiał podać dane np. mamy lub kogoś dorosłego, tak ogólnie to z serwisu korzystać możesz, tylko przy wypłatach potem inny problem.
Bzdura Wink Wszystko jest w regulaminie i oczywiście możesz wypłacać pieniądze jako osoba nieletnia.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ferhrgh - 12-03-2014 19:11

co z kasa? troche sie martwie


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - whatdefak - 12-03-2014 19:22

nie powiem przydałoby się otrzymać wypłaty bo freebiz cisza.. a też mi wisi kilka stówek, na hotcash zarobiłem też kilka stówek i na dodatek samochód rozbiłem z przodu i ten hajs jest jak na wagę złota teraz, potrzebuje na częsci hehesz Big Grin ale rozumiem że admin też ma swoje życie i myśle ze do końca tyg kazdy otrzyma kaske Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 12-03-2014 20:20

Wróci Admin i myślę że wszystko wróci do normy. Będzie zlecał nadal wypłaty i doda kilka ciekawych programów, także subskrypcje SMS, takie jest moje skromne zdanie na ten temat Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - casualsprojects - 12-03-2014 20:21

Czy komuś, kto płacze o wypłatę, minęło więcej niż 14 dni ROBOCZYCH od zlecenia wypłaty?
Jeśli nie, to skończcie, bo robicie tylko niepotrzebny spam.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 12-03-2014 20:46

Admin wypłaci nie ma sie o co martwić, mam tylko nadzieje żę nie wprowadzi subskrypcji SMS bo wtedy będzie już blisko do zwinięcia interesu i scamu, jak zaczną się wałki z subami na pustych kontach itp..