Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - majden - 31-05-2014 08:59

Co do starych wypłat - mam stały kontakt z Koskiem, który ma dostęp do konta CashBill. W poniedziałek powinno sie wiele wyjaśnić, a wszystko wskazuje na to, że wypłaty dostaniecie w czerwcu. Dodam, że szacunek należy sie nowemu właścicielowi HC, gdyż to on zadbał o dobre imię marki i przekazał mi odpowiednie dane. Będę Was informował, jak tylko dostane nowe informacje. Do usłyszenia Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - piotrekprorok - 31-05-2014 09:17

(31-05-2014 08:59)majden napisał(a):  Co do starych wypłat - mam stały kontakt z Koskiem, który ma dostęp do konta CashBill. W poniedziałek powinno sie wiele wyjaśnić, a wszystko wskazuje na to, że wypłaty dostaniecie w czerwcu. Dodam, że szacunek należy sie nowemu właścicielowi HC, gdyż to on zadbał o dobre imię marki i przekazał mi odpowiednie dane. Będę Was informował, jak tylko dostane nowe informacje. Do usłyszenia Smile

[Obrazek: skl49i.jpg]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - majden - 31-05-2014 09:20

(31-05-2014 09:17)piotrekprorok napisał(a):  
(31-05-2014 08:59)majden napisał(a):  Co do starych wypłat - mam stały kontakt z Koskiem, który ma dostęp do konta CashBill. W poniedziałek powinno sie wiele wyjaśnić, a wszystko wskazuje na to, że wypłaty dostaniecie w czerwcu. Dodam, że szacunek należy sie nowemu właścicielowi HC, gdyż to on zadbał o dobre imię marki i przekazał mi odpowiednie dane. Będę Was informował, jak tylko dostane nowe informacje. Do usłyszenia Smile

[Obrazek: skl49i.jpg]

I co w związku z tym? Chce jedynie pomóc, w sumie to już to robie. Chcesz to zapytaj Karcza, jeśli wątpisz w moją autentyczność. Zresztą pożyjemy - zobaczymy Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SlusseR - 31-05-2014 09:22

Pewnie to kosek Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 31-05-2014 15:24

Kosek niestety nie pojawia się na forum, ale rokowania są takie, że czerwiec da nam odpowiedzi na wiele pytań Smile

(31-05-2014 07:42)Zarobiony_Koles napisał(a):  Dobrze zrozumiałem, że podstawą u was będzie SMS Premium?

Bazowo ruszamy z samym sms premium, później każdy program będzie miał w każdym programie 3 stawki i wybór:
- 1 niższa z subami
- 1 średnia z sms premium
- 1 wysoka z sms premium

Także każdy znajdzie coś dla siebie Smile Przy czym zaznaczam, że suby są już nieco przereklamowane. Kilku naszych Userów zarabiających na streamach utrzymuje u nas konwersję 4-6% na sms premium ze stawką 9,50 PLN! Teraz porównajcie sobie jaka to strata względem Waszych zarobkach na subach, gdzie mmacie konwersję do 3% i stawkę do 4 PLN - daje to nawet czterokrotne przebicie.


Zapraszam także do lajkowania:
https://www.facebook.com/hotcashpl


Wkrótce kilka screenów z tym co dla Was szykujemy!


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Zarobiony_Koles - 31-05-2014 15:30

Jest 16 lików, kiedy zobaczymy screnny?
Maiło być coś nowego jeszcze, nie sms premium ani subs., będzie to?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Leaders - 31-05-2014 16:12

No właśnie się zastanawiam czy dawać screeny, w których będzie to uwidocznione Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Zarobiony_Koles - 31-05-2014 16:32

Dawaj, jak się wahasz wyślij mi na PW!!


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - fato - 31-05-2014 17:26

tak prosimy screeny


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Zarobiony_Koles - 31-05-2014 21:18

@[Karcz-Provider] jest niesłowny!!! Jerk2
Dobra wstaw te ss, chyba, że nie masz co, to my cierpliwie poczekamy Big Grin Czemu trzymasz nas w niepewności? Opowiedz również jak będą wyglądać nowe programy Hotcasha?