Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pireq - 05-03-2014 11:54

(05-03-2014 11:49)bialywgw1991 napisał(a):  
(05-03-2014 11:47)pireq napisał(a):  
(05-03-2014 11:25)bialywgw1991 napisał(a):  
(04-03-2014 23:29)koseksdf napisał(a):  Statystyki z dzisiaj. Udało mi się podwoić sumkę oraz osiągnąć cel, więc jestem zadowolony Smile

Cel na jutro 3kzł

powiem wam, ciężka praca popłaca, tymczasem ide spać gdyz 14 godzin przed komputerem jednak wykancza człowieka ^^

[Obrazek: 531652f24dacb.png]

napisz do mnie bo jestem nowy i niewiem o co chodzi moje gg 6206725

Kolega napisał do mnie o pomoc w Hotcashu licząc na to, że podam mu nisze i pójdzie Sobie spamować czy coś uprzednio nie racząc nawet poczytać trochę forum stwierdzając, że "gówno tu jest" mało tego na wejściu powiedział mi, że chce dziś zarobić 50zł i koniec kropka Big Grin a na moją niechęć do współpracy z nim odpowiedział mi tak:
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/fb/q4/ba/q5rum2.jpg
pokerface


weź co żal ppl mi Ciebie typie nie chciałem spanować tylko pomoc od Ciebie a ty nawet nie chciales pomoc zal.pl mi Ciebie zegnam cie !
Jako, że za takich typków jak Ty mój profil nosi przepiękną odznakę ostrzeżenia +40% obiecuję, że będzie to mój ostatni post w tej sprawie Wink
Zapewne masz około 14-16 lat używając takich słów jak "żal.pl" itd
Owszem też kiedyś byłem gimbusem ale przynajmniej ja, póki byłem młody i głupi nie zabierałem się za zarabianie - taka mała rada dla Ciebie.
+Sezon zbierania ogórków coraz bliżej


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - bialywgw1991 - 05-03-2014 12:02

(05-03-2014 11:54)pireq napisał(a):  
(05-03-2014 11:49)bialywgw1991 napisał(a):  
(05-03-2014 11:47)pireq napisał(a):  
(05-03-2014 11:25)bialywgw1991 napisał(a):  
(04-03-2014 23:29)koseksdf napisał(a):  Statystyki z dzisiaj. Udało mi się podwoić sumkę oraz osiągnąć cel, więc jestem zadowolony Smile

Cel na jutro 3kzł

powiem wam, ciężka praca popłaca, tymczasem ide spać gdyz 14 godzin przed komputerem jednak wykancza człowieka ^^

[Obrazek: 531652f24dacb.png]

napisz do mnie bo jestem nowy i niewiem o co chodzi moje gg 6206725

Kolega napisał do mnie o pomoc w Hotcashu licząc na to, że podam mu nisze i pójdzie Sobie spamować czy coś uprzednio nie racząc nawet poczytać trochę forum stwierdzając, że "gówno tu jest" mało tego na wejściu powiedział mi, że chce dziś zarobić 50zł i koniec kropka Big Grin a na moją niechęć do współpracy z nim odpowiedział mi tak:
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/fb/q4/ba/q5rum2.jpg
pokerface


weź co żal ppl mi Ciebie typie nie chciałem spanować tylko pomoc od Ciebie a ty nawet nie chciales pomoc zal.pl mi Ciebie zegnam cie !
Jako, że za takich typków jak Ty mój profil nosi przepiękną odznakę ostrzeżenia +40% obiecuję, że będzie to mój ostatni post w tej sprawie Wink
Zapewne masz około 14-16 lat używając takich słów jak "żal.pl" itd
Owszem też kiedyś byłem gimbusem ale przynajmniej ja, póki byłem młody i głupi nie zabierałem się za zarabianie - taka mała rada dla Ciebie.
+Sezon zbierania ogórków coraz bliżej

gimbuz to może ty jesteś . Żegnam Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 05-03-2014 13:13

Czlowiek porażka Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - aero2 - 05-03-2014 13:24

Powiedział koseksdf że pomoże, to napisałem wczoraj, do dziś cisza.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - szamus200 - 05-03-2014 15:00

Kosek to ktoś z administracji mi się zdaje :>


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 05-03-2014 15:16

Proszę nie obrażać osób poniżej 14 lat gdyż ja mam 12 lat i z pireq'iem bardzo dobrze mi się współpracuje.
Zawsze odpowie na pytania i pomoże.

Wstyd mi za takich jak bialywgw1991, którzy myślą, że kasa przyjdzie im z nieba i za nic.
Mi pireq wcale nie potrzebował wcale podawać żadnej niszy i jakoś sam w jeden dzień zarobiłem 20zł co według mnie jest dużo jak na jeden dzień.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - DeoRIP - 05-03-2014 17:54

Jeżeli ktoś poszukuje menotra pisać do mnie na PW ew. na gg: 15842503 albo na e-mail: [email protected]


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - cokieee - 05-03-2014 19:02

Chyba będę zaczynać Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Yennson - 05-03-2014 19:23

Jak dla mnie najlepsza alternatywa za FIRES'a . Przeniosłem się do Was. Sygnaturke zmienie jak cos wpadnie bo głupio wygląda z zarobionymi 0 zł Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pireq - 05-03-2014 20:52

(05-03-2014 15:16)kariolmax napisał(a):  Proszę nie obrażać osób poniżej 14 lat gdyż ja mam 12 lat i z pireq'iem bardzo dobrze mi się współpracuje.
Zawsze odpowie na pytania i pomoże.

Wstyd mi za takich jak bialywgw1991, którzy myślą, że kasa przyjdzie im z nieba i za nic.
Mi pireq wcale nie potrzebował wcale podawać żadnej niszy i jakoś sam w jeden dzień zarobiłem 20zł co według mnie jest dużo jak na jeden dzień.
O jezus MARIA !
Jaki to ja młody jestem Heart nie mam 14 lat a 22 i zapieprzam do pracy fizycznej każdego dnia choć chciałbym mieć te 14 na karku facepalm
Swoją drogą miło dowiedzieć się, że współpracuje z osobą poniżej 12 roku życia Xpokerface a najlepsze w tym wszystkim jest to, że broni mnie ktoś kto zarobił dzięki mnie 30zł po czym przepisał się pod innego refa beka

DO ADMINISTRACJI HOTCASH
Może i serwis to macie fajny i wypłacalny ale to szczyt chamstwa, żeby osoby które są już podpięte pod kogoś przepinać na inną osobę...
Staram się pomóc wszystkim i poświęcam na to sporo czasu dziennie a taki szczeniak zarobi najpierw dzięki mnie a potem poleci zrobić w balona kolejnego mentora.
ŻENADA żeby tak traktować osoby, które tworzą wam armie na których zarabiacie.
Pozdrawiam