Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poszukuję] Kompletnego poradnika MarketGlory - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poszukuję] Kompletnego poradnika MarketGlory (/Temat-Poszukuje-Kompletnego-poradnika-MarketGlory-86604)



[Poszukuję] Kompletnego poradnika MarketGlory - kariolmax - 01-03-2014 15:41

Witajcie
Gram w MG już pół miesiąca i mam 17zł.
Nie wiem co dalej ale codziennie wykonuję 10 walk i praca.
Na razie kupuję tylko mleko HQ i 10 gazet.
W przyszłości zamierzam otworzyć firmę dlatego pytam Was o lepszy sposób zarobku.

Dzięki za odpowiedzi.


RE: [Poszukuję] Kompletnego poradnika MarketGlory - Rafiks1992 - 01-03-2014 16:09

ja bym sie zajal czyms innym niz ta gra bo te 17zl to nie jest prawdziwe 17zl ktore sobie wymienisz na 4 euro i wyplacisz Tongue najpierw zamienic trzeba na golda 1 gold kosztuje teraz z 13zl moze, a zeby wymienic na 1 euro potrzeba 4 gold chyba nie pamietam tak bylo miesiac temu jak gralem, dlatego sobie darowalem bo jakby nie patrzac na 1 euro potrzeba 4 gold czyli 13*4=52. czyli jak widac potrzeba 52zl zeby miec 1 euro ktore bedziemy mogli wyplacic, grac tyle czasu zeby uzbierac 4zl? chyba lepiej wziac sie za cos innego Wink


RE: [Poszukuję] Kompletnego poradnika MarketGlory - kariolmax - 01-03-2014 17:45

(01-03-2014 16:09)Rafiks1992 napisał(a):  ja bym sie zajal czyms innym niz ta gra bo te 17zl to nie jest prawdziwe 17zl ktore sobie wymienisz na 4 euro i wyplacisz Tongue najpierw zamienic trzeba na golda 1 gold kosztuje teraz z 13zl moze, a zeby wymienic na 1 euro potrzeba 4 gold chyba nie pamietam tak bylo miesiac temu jak gralem, dlatego sobie darowalem bo jakby nie patrzac na 1 euro potrzeba 4 gold czyli 13*4=52. czyli jak widac potrzeba 52zl zeby miec 1 euro ktore bedziemy mogli wyplacic, grac tyle czasu zeby uzbierac 4zl? chyba lepiej wziac sie za cos innego Wink

Zbyt dobrze mnie zniechęciłeś Lol
Temat to zamknięcia przestaję w to grać.


RE: [Poszukuję] Kompletnego poradnika MarketGlory - kolorpurpury - 05-03-2014 23:40

Tylko trzeba wziąć pod uwagę to, że z każdym dniem zarabiasz coraz szybciej. Ty w pół miesiąca masz 17 zł a ja po jakimś czasie mam 4-5 zł dziennie bez firmy. Później te 17 zł możesz wyciągnąć w ciagu dnia.

Żeby zarobić w tej grze bez inwestycji pierwsze kilka miesięcy trzeba grać sobie tak o dla przyjemności i rozwinięcia konta Smile


RE: [Poszukuję] Kompletnego poradnika MarketGlory - Gertynka - 06-03-2014 13:45

Dokładnie słomiany zapal mylsa ze sie na hapia w tydzien


RE: [Poszukuję] Kompletnego poradnika MarketGlory - Rafiks1992 - 06-03-2014 14:55

@up tak macie racje tyle ze za 4 miesiace tej gry moze juz nie byc to po pierwsze, po drugie za 4 miesiace moze podniosa duzo bardziej stawki za golda i euro takze kolejne straty, a po trzecie przez te 4 miesiace jakby sie zajal np ppa albo subskrypcjami to nabylby wystarczajaco duzo doswiadczenia zeby zarabiac kilka razy wiecej dziennie Wink bynajmniej takie jest moje zdanie


RE: [Poszukuję] Kompletnego poradnika MarketGlory - kolorpurpury - 06-03-2014 19:50

Wiadomo, że to raczej dodatkowy zarobek, jeśli komuś nie straszne kilka kliknięć dziennie Smile


RE: [Poszukuję] Kompletnego poradnika MarketGlory - paw9191 - 07-03-2014 10:03

no wlasnie. juz byl temat gdzie uzytkownik opisał wszystko. Jak chcesz kosić te pare dolców dziennie to nie licz ze wyciagniesz to z tej glada gry i to w takim szybkim okresie.


[Poszukuję] Kompletnego poradnika MarketGlory - piotrekprorok - 18-09-2015 08:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.