Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas na erę bonusów ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Czas na erę bonusów ? (/Temat-Czas-na-ere-bonusow-8660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Czas na erę bonusów ? - Burned - 16-06-2010 18:09

Mówie wam po tym wszystkim ceny x2 pewnie będą, a robią chyba te PTZ x3 i tańsze nagrody żeby nam trochę zrewanżowac za ten sklep tylko dla USA więc robią też coś dla nas.


RE: Czas na erę bonusów ? - Kicha - 16-06-2010 18:49

N onie wiem juz co o tym myslec, poczekamy zobaczymy jak sie sprawa rozwinie nie ma co gdybac...


RE: Czas na erę bonusów ? - Maj00r - 16-06-2010 19:44

Jest dobrze Smile


RE: Czas na erę bonusów ? - Xkoniak - 16-06-2010 20:20

(16-06-2010 18:49)Kicha napisał(a):  N onie wiem juz co o tym myslec, poczekamy zobaczymy jak sie sprawa rozwinie nie ma co gdybac...


Dokładnie poczekamy zobaczymy.Albo ceny spadną albo wzrosną Tongue


RE: Czas na erę bonusów ? - blackjoe - 16-06-2010 20:46

Oni chcą abyśmy punktów nabili a po czerwcowym restocku punkty polecą wysoko w góre.


RE: Czas na erę bonusów ? - WilkuNSX - 16-06-2010 21:43

@Burned

Nie wiem czy tak będzie , ale obyś miał racje . Zgadzam się z Tobą .


RE: Czas na erę bonusów ? - Lookso - 17-06-2010 09:22

Mi się zdaje, że kiedyś na hallwayu pisali, że chcą pokazać jak wyglądały restocki w 2009 roku (chodzi o ceny). Wtedy wszystko mało kosztowało. Mam nadzieję, że chociaż będzie mało produktów do wyboru to będzie duża ilość sztuk w ich magazynie Cool
Oczywiście pewnie wszystko na tym restocku będzie tanie, bo już niedługo podrożeją rzeczy... Sad


RE: Czas na erę bonusów ? - Xkoniak - 17-06-2010 09:23

(16-06-2010 20:46)blackjoe napisał(a):  Oni chcą abyśmy punktów nabili a po czerwcowym restocku punkty polecą wysoko w góre.

Po czerwcowym restocku dodadzą więcej sposobów i pójdą ceny w góre Tongue


RE: Czas na erę bonusów ? - SilverNight - 17-06-2010 17:09

Ładnie sie złozyło dużo punktów mozna nabić ale nie cieszę się z tego ...
Bo jak napisał Xkoniak "Po czerwcowym restocku dodadzą więcej sposobów i pójdą ceny w góre" Zgodzę się w 100%
Nie ma co narazie sie cieszyc duzo iloscia punktów bo jak zobaczycie jak wzrosna ceny to chyba was wszystkich zatka <hahaha>


RE: Czas na erę bonusów ? - Yanke$ - 18-06-2010 11:59

Wzrośnie liczba sposobów zarabiania PTZ... Powtarzają to już od wieków i nic w tym kierunku nie zrobili, także tutaj bym polemizował. Ceny na pewno wzrosną, nie ma o czym gadać. Tongue Teraz celowo obniżyli, aby nagonić tłumy do restockowania Wink
-"Mam 5000 PTZ, więc spokojnie na wszystko mi starczy"
-"Mam 2000 PTZ, zdobędę nagrodę, którą chciałem"

Kiedy więcej zarobi Lockerz ? Na restocku normalnym, czy takim extra tanim ? Oczywiście, że na tym drugim. Wbrew pozorom atrakcyjniejszy restock dla użytkowników może nie być taki super.. Osobiście wolałbym normalny.