Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas na erę bonusów ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Czas na erę bonusów ? (/Temat-Czas-na-ere-bonusow-8660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Czas na erę bonusów ? - Szyna - 15-06-2010 22:27

Pewnie zgarnięcie czegokolwiek na tym restocku będzie graniczyło z cudem...


RE: Czas na erę bonusów ? - BartuS - 15-06-2010 22:29

Wy tu gadu gadu o nagrodach, restocku, a czy zgarneliście te 50 PTZ ? ;d ^^


RE: Czas na erę bonusów ? - Daminn - 15-06-2010 22:41

(15-06-2010 21:40)Zythus napisał(a):  Kiedy? Na ten restock? Nie podniosą
A że podniosą później to oczywiste...

Tak, chodzi mi o później ;]


RE: Czas na erę bonusów ? - oleQ - 16-06-2010 00:10

wiecie czemu to musi byc wszystko pic? bo jest za piekne, zeby bylo prawdziwe Wink
Moja teoria jest taka, ze..
Teraz zostaly podniesione punkty za filmiki trzykrotnie? Dlaczego? Zeby zachecic was do ogladania ich (tak naprawde reklam). A gdy napisali, ze punkty za nagrody zostana znowu zmniejszone, to jeszcze wiecej was zaczelo te filmiki ogladac, a wiecej kasy przekazywac do Lockerz.
Lecz po ukazaniu sie nagrod w PTZ Place, wszystko stalo sie jasne. Jest 10 nagrod na krzyz. Zadnych szalenstw, zwykle iPody, iMac oraz kasa na PayPal. Wiec, moge zalozyc sie ze kazdej wartoscowiej nagrody sztuk bedzie: 1! Wiec uzytkownicy, ktorzy trafia najlepiej i beda mieli mase szczescia beda sie mogli ta nagroda cieszyc, ale 99.8% spoleczenstwa tylko straci czas na oczekiwanie na ten restock Smile

I gdzie Lockerz straci mniej pieniedzy? ;>


RE: Czas na erę bonusów ? - Yanke$ - 16-06-2010 10:40

BartuŚ napisał(a):Wy tu gadu gadu o nagrodach, restocku, a czy zgarneliście te 50 PTZ ? ;d ^^
haha ! wiadomo, że jak dali potrójne punkty to wszyscy oglądają filmiki... zarobiłem około 2000 PTZ + ... styknie ? xD

Co do użytkownika @Up na hallwayu pojawił się news informujący nas o tym, że nagrody będą stopniowo dodawane. xD


RE: Czas na erę bonusów ? - Zythus - 16-06-2010 11:17

Nom Smile.. serio? Xd


RE: Czas na erę bonusów ? - Tech - 16-06-2010 15:05

Hehe, nieźle. Szkoda tylko, że taki iMac to pewnie będzie kwestia sekund.


RE: Czas na erę bonusów ? - kirbin - 16-06-2010 16:29

Może specjalnie obniżyli ceny tych rzeczy, żeby dodać jakieś inne droższe rzeczy, które mogą być jeszcze bardziej "cool" Big Grin


RE: Czas na erę bonusów ? - voorhees - 16-06-2010 16:31

Albo robią niespodziankę z okazji zbliżającej rocznicy i bedzie masa tanich nagród Big Grin


RE: Czas na erę bonusów ? - zone22 - 16-06-2010 16:36

kurna, sam nie wiem co powinienem myśleć Tongue Tak czy inaczej, nie mam zamiaru wyjść z tego restocku z pustymi rękami i nie będę brał tego, co najbardziej bym chciał, ale to co najprawdopodobniej najpóźniej zejdzie Smile