Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czas na erę bonusów ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Czas na erę bonusów ? (/Temat-Czas-na-ere-bonusow-8660)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Czas na erę bonusów ? - Czarny767 - 15-06-2010 17:36

Hmmm,wszyscy się ,że tak powiem " jarają " ,a pewnie połowa osób nie będzie miała na CŁO i VAT ;s chyba ,że będzie MEGA i nie będzie CŁA i VATu :OOOOO


RE: Czas na erę bonusów ? - MotorniczyTramwaju - 15-06-2010 17:42

Zawsze pozostaje wysyłka pocztą. Tak w ogóle to wyślą mi takie coś jak macbook czy ipad pocztą? Big Grin


RE: Czas na erę bonusów ? - mikolaj90 - 15-06-2010 17:48

Kiedyś patrzyłem na te rzeczy i w ogóle nie miałem na nie ptz. Teraz mam na wszystkie produkty z 2 zakładek Big Grin

Oczywiście nie będę podniecał się na przód. Jeżeli coś uda się wygrać to wtedy. Na razie trzeba czekać...

Chociaż mam na Imaca to go nie będę brał bo mam kompa, to po co mi on Tongue Wole Ipada, jeżeli się uda wygrać.


RE: Czas na erę bonusów ? - ThePixel166 - 15-06-2010 17:51

No właśnie dużo(bardzo dużo) osób ma PTZ na wszystkie rzeczy wiec na restocku bedzie MASAKRA!


RE: Czas na erę bonusów ? - Dzanger - 15-06-2010 17:54

Hohohoh,dziś patrze i tu takie niskie ceny; o
Poluje teraz na IpodaBig Grin


RE: Czas na erę bonusów ? - mikolaj90 - 15-06-2010 17:59

Na restocku tylko siedzieć i odświeżać.


RE: Czas na erę bonusów ? - cysiek - 15-06-2010 18:01

ja to poluję na kasę tak chyba będzie najlepiej


RE: Czas na erę bonusów ? - cinekos - 15-06-2010 18:31

Na hallwayu jest

Kod:
Huge news! We're having special Retro Redemptions this month - that means the PTZ levels for ALL prizes in both June redemptions will go back to what they were a year ago. (Super low!) It's the one year anniversary of PTZ PLACE so we're inviting you to celebrate with us. Get a sneak peek at some of the prizes right here. Keep checking back to see more prizes - and get ready to party like it's 2009!

Nie jestem zbyt dobry w angielskim, ale z tego co widzę to na restocku będą takie ceny jak są teraz i będzie więcej nagród
Kod:
Keep checking back to see more prizes



RE: Czas na erę bonusów ? - Xkoniak - 15-06-2010 18:38

YYy czyżby lockerz obchodziło jakąś rocznice w czerwcu czy co ? ;d


RE: Czas na erę bonusów ? - Lubelak - 15-06-2010 18:50

Rocznica więc myślę ,że będzie dużo nagród