Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chciałbym zarabiać przez internet, lecz nie wiem od czego zacząć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chciałbym zarabiać przez internet, lecz nie wiem od czego zacząć (/Temat-Chcialbym-zarabiac-przez-internet-lecz-nie-wiem-od-czego-zaczac-86597)



Chciałbym zarabiać przez internet, lecz nie wiem od czego zacząć - vuntilo - 01-03-2014 14:19

Witam wszystkich !
Jestem nowym użytkownikiem forum, chciałbym zacząć zarabiać przez internet, lecz kompletnie nie wiem na czym, co najbardziej się opłaca.
Mógłby ktoś przybliżyć temat zarabiania lub nawet wziąć mnie pod swoje skrzydła?
Mam czas popołudniami około 2-3h dziennie.
Dałoby się tak zarobić miesięcznie 500zł + ??


Odp: Chciałbym zarabiać przez internet, lecz nie wiem od czego zacząć - asiorek - 01-03-2014 14:22

Nooo, a to forum to o czym jest ? Wystarczy ze przegladniesz kilka dzzialow , poczytasz i wybierzesz cos dla siebie, jedni poleca ci subskrypcje sms a jedni ppa ..


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Chciałbym zarabiać przez internet, lecz nie wiem od czego zacząć - vuntilo - 01-03-2014 14:26

Czytałem dużo tematów na forum, próbowałem subskrypcje sms, ale kompletna porażka w moim wykonaniu, nie wiem jak to wypromować, żeby to przynosiło jakieś zyski.


RE: Chciałbym zarabiać przez internet, lecz nie wiem od czego zacząć - Admin - 01-03-2014 14:48

jak nawet na subskrypcjach nie potrafisz nic zarobić to nigdzie nic Ci się nie uda, tam przecież 12latki jakiś porządny hajs wyciągają.... na forum masz kompendium wiedzy wystarczy poszukać i poczytać.

http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


RE: Chciałbym zarabiać przez internet, lecz nie wiem od czego zacząć - venzer - 01-03-2014 23:01

Zacząć powinieneś od edukacje w tym temacie poświęć nawet kilka dni i wybierz oraz postaw na to co Cię najbardziej interesuje (bo jeżeli to cię będzie interesować to nie zrezygnujesz po 2 dniach). Nie sugeruj się tym "gdzie większa stawka tam będę zarabiał"
Szukaj ,Próbuj, kombinuj, nie rezygnuj...
Powodzenia!


RE: Chciałbym zarabiać przez internet, lecz nie wiem od czego zacząć - Joa4444 - 02-03-2014 13:22

Zacząć zawsze trzeba od nauki.Zarabianie przez internet to także praca,w której potrzebne są kwalifikacje.Jeśli jesteś zainteresowany nauką mogę dać
Ci namiar na darmowy kurs prowadzenia biznesu w internecie dla osób,które dopiero zaczynają.


RE: Chciałbym zarabiać przez internet, lecz nie wiem od czego zacząć - Bloodi - 20-03-2014 16:44

Możesz spróbować ze stronami płacącymi za klikanie w reklamy, trzeba tylko uważać na scum bo jest go mnóstwo. A jak radzisz sobie z pisaniem to polecam textmarket, można sobie nieźle dorobić Smile


Chciałbym zarabiać przez internet, lecz nie wiem od czego zacząć - surfer0700 - 20-03-2014 16:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.