Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adsense i blogger.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: adsense i blogger.com (/Temat-adsense-i-blogger-com-86587)



adsense i blogger.com - bruno1000 - 01-03-2014 12:29

jeżeli zrobię darmowego bloga na blogger.com i będę tam umieszczał np najnowsze teledyski i podłącze go do adsense żeby zarabiać na reklamach, to czy mi go zaakceptują ? i czy nie dostane bana ?


RE: adsense i blogger.com - Kede - 01-03-2014 13:00

W adsense jak zaakceptują Ci jedna twoja stronę/bloga/portal to potem możesz wstawiać reklamę gdzie chcesz. Więc najlepiej do akceptacji wyślij jakąś dobrej jakości stronę. Jeśli nie masz masz żadnych podejrzanych klików i strona jest zgodna z polskim prawem to czemu mieliby ci zbanować konto.


RE: adsense i blogger.com - bruno1000 - 01-03-2014 16:56

tzn mam zaakceptowany kanał na YT w adsense, to on też się liczy ?


RE: adsense i blogger.com - venzer - 01-03-2014 23:09

Adsense jest uczulone na podejrzany ruch np z surfów itp. sam dostałem za to bana (nie miałem o tym pojęcia że za to mogą mi zawiesić konto) ale się stało:/


RE: adsense i blogger.com - bruno1000 - 02-03-2014 09:32

ja nie będę promował postów na surfach i innych typu addmefast