Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ (/Temat-ponagrode-pl-Wyplaty-od-1-ZL-86579)

Strony: 1 2 3 4


ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ - Olszi - 01-03-2014 11:13

Witam.
Krótko i na temat :
Właśnie trafiłem na nowo powstały serwis po-nagrode.pl. Podobny do kubigo, mypay czy cplead.

Wypełniamy akcje, w podobny sposób jak w wymienionych wyżej serwisach. Za akceptowany akcje otrzymujemy punkty. 100 pkt= 1 zł

Serwis jest świeży, dopiero się zarejestrowałem, nie wypłacałem jeszcze nic ale w przypadku gdy od 1 zł można zlecać wypłatę szybko się to okaże.

Wypłaty na konto bankowe/ paypal

Serwis z tego co się orientuje stworzony przez twórców cplead na których trochę kasy osobiscie zarobiłem więc powinni być wypłacalni

Będę bardzo wdzięczny za rejestrację z refa: http://po-nagrode.pl/polecam.olszi

Czysty link : http://www.po-nagrode.pl

EDIT: Cechą Cplead było to, że czas akceptacji akcji był dłuższy niż na mypay czy kubigo. Podobnie może być tu ( do 48 godzin )


RE: ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ - huaweiy300 - 01-03-2014 11:26

Nie chce mi sie tam rejestrowac, 4razy pokazalo ze bledny kod z obrazka, a na pewno wpisuje dobrze. Sprobuje za jakis czas, jak sie uda to masz refa.


RE: ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ - kamilex1998 - 01-03-2014 11:43

Hmmm nie wiem czy tylko mi, ale akcje nie działają :>
w ogóle ich nie ma XD


RE: ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ - Olszi - 01-03-2014 12:14

kamilex1998, wejdz na AKCJE ZWYKŁE po lewej stronie i a następnie zjedz suwakiem na dół Smile


RE: ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ - Olszi - 01-03-2014 15:03

Zleciłem pierwszą wypłatę. Jak dojdzie to poinformuję Smile


RE: ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ - rayden - 01-03-2014 15:15

Stawki trochę śmieszne Smile Skoro przeliczniki 10pkt = 10gr. to nie które akcje są mocno zaniżone. Tak czy siak nie wykluczam, że da się tam ładnego grosza dorobić Smile


RE: ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ - Olszi - 01-03-2014 15:24

Stawki może ciut niższe niż na kubigo czy mypay ale za to nie masz limitu na akcje jak np. na mypay że daną akcję mozesz zrobić 10 razy w ciągu doby.
Tutaj ilość zależy tylko od użytkownika, jego chęci i czasu Smile


RE: ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ - rayden - 01-03-2014 15:30

Właśnie tylko ten "unlimit" ratuję sprawę Smile Tak czy inaczej stawki powinny pójść o te 5-10 pkt. w górę...Smile


RE: ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ - darkowski - 01-03-2014 15:48

kolejny serwis tworców cpleada... po co tego tyle?


RE: ponagrode.pl - Wypłaty od 1 ZŁ - kubusssss - 01-03-2014 16:21

Olszi, po jakim czasie twoje akcje zostaly zaakceptowane?