Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Najodpowiedniejsza siec afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: Najodpowiedniejsza siec afiliacyjna (/Temat-Najodpowiedniejsza-siec-afiliacyjna-86554)



Najodpowiedniejsza siec afiliacyjna - boss_ag - 28-02-2014 22:48

Witam
Od jakiegoś czasu czytam na temat programów afiliacyjnych, i teraz kiedy przyszedł czas na wybór jednego z wielu seci zastanawiam się, który będzie odpowiedni. Spotkałem się z Peerfly, Clickbankiem, Afiliant'em i Zanox.
Wyczytałem, ze pierwsze dwa nalezą do jednych z lepszych, ale sprawa z podatkami komplikuje nieco sprawę rejestracji Smile
Zależy mi na różnorodności ofert od gier po oferty typu dating, finansowe, podróżnicze itd

Rozważę również inne sieci, piszcie śmiało

Z góry dziękuje Smile


RE: Najodpowiedniejsza siec afiliacyjna - surfer0700 - 28-02-2014 22:50

Odradzam Zanox, dużo leadów po prostu znika.


RE: Najodpowiedniejsza siec afiliacyjna - daniel42na - 28-02-2014 22:57

http://www.affpaying.com Całkiem ciekawa lista Wink


RE: Najodpowiedniejsza siec afiliacyjna - boss_ag - 01-03-2014 00:47

daniel dzięki za listę, przyda się na pewno, ale chodzi mi bardziej o Wasze własne doświadczenia,wiedzę na ten temat

Najbardziej jestem skłonny ku http://www.afiliant.com/ bo jest to polska siec i nie ma problemu z rejestracja. Co o tym sadzicie, nada się na początek, jak wyglądają oferty, są zróżnicowane ?
Co rożni ja ja od tych zagranicznych, oprócz stawek ?


RE: Najodpowiedniejsza siec afiliacyjna - daniel42na - 01-03-2014 01:58

Z affilanta nie korzystałem, korzystałem natomias z peerfly i ich ofert głównie datingowych . Powiem tyle że sieć jest na pewno dobrym wyborem, sporo wysokich stawką ofert Wink Ale najważniejsze jest nie wybranie odpowiednego serwisu a wybadanie dobrej oferty, musisz sprawdzić sobie na landing page jak wygląda takowa oferta, bo rejestracja rejestracji nierówna a CR widniejące w statystykach ogólnych często jest przekłamane przez sieci cpa po to aby promować oferty które najbardziej im się opłacają.
Najlepiej konwertują oczywiście te tzw. "1st page" czyli z formularzem rejestracyjnym bezpośrednio na landing pejdżu lub 2nd page czyli na 2giej podstronie Wink.
Całkiem ładnie spośród nich wszystkich konwertują oferty z randkami dla osób np. w wieku 40+, lub dla gejów, rozwodników itp. Jednym słowem serwisy randkowe dla bardzo konkretnego targetu. Szczególnie warto zainteresować się osobami starszymi bo one są nieco mniej obyte w internecie i chętniej ulegają podawaniu maili, rejestracjom , czy różnorakim czynnościom na które młody człowiek obyty w internecie "machnie ręką".

Odbiegłem troche od tematu Xpokerface no ale reasumując polecam Ci zostać przy peerfly i przy ofertach dla bardziej zachodniego targetu.


RE: Najodpowiedniejsza siec afiliacyjna - boss_ag - 01-03-2014 13:29

Oo kurde, widzę ze rozmawiam z właściwą osobą Big Grin
Uważasz, ze peerfly jest odpowiedni na początek ? Nigdy wcześniej nie miałem styczności z sieciami afiliacyjnymi, ale metoda ta wydaje mi się bardzo ciekawa i chciałbym zacząć powoli, poznać to stopniowo niż zrazić się chybionymi inwestycjami promowania np poprzez media buyingu

A co do ofert na peerfly to znajdę tam te wymagające jedynie rejestracji, podania maila itd. ?