Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu (/Temat-Uzytkownicy-Windowsa-XP-zapowiadaja-calkowite-porzucenie-systemu-Microsoftu-86543)

Strony: 1 2 3


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - hertia - 09-07-2014 14:24

Tylko czekać na Linuksa 14.10! Chociaż nazwa Utopijny Jednorożec jest trochę niepokojąca:O ?
Okienka z Windowsem się kończą i ich dominacja rynek komputerów na którym operuję MS kurczy się a na mobilnych urządzeniach biję go Android a po wprowadzeniu Google Chrom OS który jest tańszy od W8 to tylko kwestii czasu kiedy Okienka zostaną wyparte...czas przyzwyczajać się do napisu "Google inside"


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - Qwik - 09-07-2014 14:33

(18-03-2014 21:17)SureQ napisał(a):  To co dobre to zawsze muszą zmienić.
XP to prosty , stabilny , bez bajerów system na którym się fajnie pracuj , oczywiście mało im kasy i teraz chcą aby każdy kupywał 8.

7 i 8.1 bije na głowę XP pod względem wydajności,bezpieczeństwa i wygody pracy chyba ze pod hasłem stabilność masz na myśli bsod albo włączenie 2 minuty systemu.

(23-03-2014 11:15)SiwyX2014x napisał(a):  U mnie w szkole mamy linuxa.. najlepszy system.. a nie jakieś 8semki i inne gówna....

Na linuxa nie ma 90% programów dostępnych na windowsa.Ci którzy piszą ze 8 to gówno nie używali jej w cale albo używali 5 minut.


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - achmir - 11-07-2014 13:53

(09-07-2014 14:33)Qwik napisał(a):  
(18-03-2014 21:17)SureQ napisał(a):  To co dobre to zawsze muszą zmienić.
XP to prosty , stabilny , bez bajerów system na którym się fajnie pracuj , oczywiście mało im kasy i teraz chcą aby każdy kupywał 8.

7 i 8.1 bije na głowę XP pod względem wydajności,bezpieczeństwa i wygody pracy chyba ze pod hasłem stabilność masz na myśli bsod albo włączenie 2 minuty systemu.

(23-03-2014 11:15)SiwyX2014x napisał(a):  U mnie w szkole mamy linuxa.. najlepszy system.. a nie jakieś 8semki i inne gówna....

Na linuxa nie ma 90% programów dostępnych na windowsa.Ci którzy piszą ze 8 to gówno nie używali jej w cale albo używali 5 minut.

Dokładnie tak.


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - kkrzysiekk351 - 11-07-2014 13:59

Yhy i ciekawe czego beda uzywaac microsoft najlepszy


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - ankieter1980 - 22-04-2015 14:51

XP jest the best