Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu (/Temat-Uzytkownicy-Windowsa-XP-zapowiadaja-calkowite-porzucenie-systemu-Microsoftu-86543)

Strony: 1 2 3


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - Forever555 - 07-03-2014 16:54

U mnie w technikum na połowie komputerów jest XP,a na drugiej połowie 7. Wink Rocznik 96, i My chyba już na siódemce zdawać egzaminy będziemy. Wink


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - SureQ - 18-03-2014 21:17

To co dobre to zawsze muszą zmienić.
XP to prosty , stabilny , bez bajerów system na którym się fajnie pracuj , oczywiście mało im kasy i teraz chcą aby każdy kupywał 8.


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - szczygielek - 22-03-2014 21:18

jestem rocznik 96 i u nas w szkole są xpeki jeszcze 7demki mamy może na dwóch roboczych kompach Tongue egzamin zawodowy E12 czy E13 juz w tym roku, i sami prof. którzy nas uczą nie wiedzą z jakim systemem będzie związane zadanie egzaminujące.


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - Driver494 - 23-03-2014 00:26

Ja rocznik 97' i egzaminy mam mieć na xp'ku. Podobno to szkoła ma wybór. W sumie jak tylko na paru komputerach (z których raczej nie korzystamy) jest Windows 7 to nie może być na nich egzamin.


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - kuba2232 - 23-03-2014 11:11

Egzamin zawodowy na xp a microsoft kończy wsparcie, bo już stary ale ta szkoła nowoczesna Jerk2


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - SiwyX2014x - 23-03-2014 11:15

U mnie w szkole mamy linuxa.. najlepszy system.. a nie jakieś 8semki i inne gówna....


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - kuba2232 - 23-03-2014 12:06

A najlepiej to samemu w asemblerze napisać system, będzie szybki, zero ścin i wirusów, cud miód. Niektórzy nie mają czasu na linuxa, oraz sa problemy ze sterownikami, ale nie licząc tego fajny system i z wirusami problemów nie ma.


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - obieq - 01-06-2014 18:55

wszyscy beda korzystac z XP az sie nie znajdzie pare dziur, które powędrują na fora/grupy hakerskie, a pozniej do hakerow amatorow, którzy skutecznie namówią użytkowników WIN XP do przesiadki na inny system.


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - dawid441 - 05-06-2014 14:17

Microsoft oficjalnie zakończył wsparcie Windows XP w kwietniu bieżącego roku, a użytkownicy wciąż korzystający z tej platformy muszą na własną rękę dbać o bezpieczeństwo swojego komputera. Firmy i organizacje miały jednak możliwość wykupienia wydłużonego wsparcia. Jak się okazuje, istnieje prosty sposób, aby zwykły użytkownik także otrzymywał kolejne aktualizacje.



Okazuje się, że wystarczy prosta modyfikacja rejestru, aby nasz system był postrzegany jako Windows Embedded POSReady 2009, który jest oparty na Windows XP Service Pack 3. Wsparcie dla tego systemu kończy się dopiero w kwietniu 2019 roku, tak więc do tego czasu będzie on otrzymywał kolejne aktualizacje.

Po wprowadzeniu modyfikacji także Windows XP będzie aktualizowany. Należy jednak pamiętać, że zmiany sprowadzają się do złamania licencji systemu. Microsoft prawdopodobnie zablokuje tego typu możliwość po tym, jak wiadomość rozeszła się w sieci.


RE: Użytkownicy Windowsa XP zapowiadają całkowite porzucenie systemu Microsoftu - Knight97 - 06-06-2014 13:12

Hmm... U mnie w technikum jest 7 sal z komputerami. I wygląda to tak:
PK1 - XP
PK2 - 7
PK3 - 7
PK4 - XP
PK5 - XP
PK6 [najnowsze pecety] - 7

Na ósemkę nie ma co liczyć - wiele programów nie poprawnie działa, a są w podstawie "programowej"

Ps. 7 sala to sala tylko z zepsutymi częściami, do nauki składania-rozkładania pecetów