Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gry komputerowe na konsole - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Gry komputerowe na konsole (/Temat-Gry-komputerowe-na-konsole-86534)



Gry komputerowe na konsole - Slight - 28-02-2014 17:58

Cześć. Mam pytanie.
Czy pobierane są również gry np. na XOne, XBoxa 360, PS3 przez komputer?Sam nie mam żadnej konsoli i nie wiem jak to wygląda, lecz chcę się dowiedzieć, czy warto wstawiać mi pliki dot. gier na konsole.


RE: Gry komputerowe na konsole - MilanFan - 28-02-2014 18:03

Tak, pewnie większość pobiera. Jerk2


RE: Gry komputerowe na konsole - djram - 28-02-2014 21:33

pobrania lecą słabo Tongue stworzyłem specjalnie bloga z grami na konsole dzialajace na pc , no i niestety szkoda czasu


RE: Gry komputerowe na konsole - dev1981 - 02-03-2014 21:18

No ale przeca niektórzy mają scrackowane konsole i ściągają przez kompa na nie?


RE: Gry komputerowe na konsole - Qwik - 02-03-2014 21:25

To logiczne ze tylko przez komputer można pobierać "prywatne" kopie gier na konsole.


RE: Gry komputerowe na konsole - Kede - 02-03-2014 22:07

Może i opłacalne ale tylko w przypadku gier których nigdzie indziej nie można pobrać bądź jeszcze nie wyszły. Bo raczej jak ktoś ma przerobioną konsolę to szuka gier na swoich już sprawdzonych stronach/bazach gier nulled. Dopiero gdy szuka czegoś konkretnego i nie może znaleźć to zaczyna przeszukiwać google ; )