Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? (/Temat-Jakie-programy-chcecie-potrzebujecie-86514)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - bolo9797 - 28-02-2014 13:57

Witam . W tym temacie mozecie pisac jakie programy sa wam potrzebne i beda uzyteczne dla innych na forum Smile
Pomysly nagradzam reputami i te ktore wedlug mnie beda uzyteczne zostana zrealizowane. Glownie chodzi tutaj o boty pod stronki itd ;p Prosze dawac propozycje do "prostych" botow.


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - Yeahh - 28-02-2014 14:38

Automatyczne wypełnianie akcji na kubigo Big Grin To by był ekstra bot zwłaszcza że zawsze tak samo to przebiega.


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - dorbiel - 28-02-2014 14:41

A mnie interesuje bot do nabijania wejść na stronę, coś w stylu chińczyka Jingling


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - bolo9797 - 28-02-2014 14:45

(28-02-2014 14:38)Yeahh napisał(a):  Automatyczne wypełnianie akcji na kubigo Big Grin To by był ekstra bot zwłaszcza że zawsze tak samo to przebiega.
Jak by takiego bota za free udostepnic to dana oferta by znikla kolejnego dnia Smile
A co do nabijania to po co robic skoro juz jest??


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - Yeahh - 28-02-2014 14:46

No nie wiem, akcję zazwyczaj robie 30 sek. jak już mam dane spisane, a bot tylko by robił to za mnie bo po tylu akcjach już mi się nie chce robić Big Grin


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - Jacuss - 28-02-2014 15:29

Do gier typu thecrims, wolni farmerzy - spam na pw


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - PaulRcootiC - 28-02-2014 16:00

do robienia ofert ppa Big Grin a na serio to np.tworzenie gmaili + weryfikacja


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - Pawel Szamotulski - 28-02-2014 16:30

Spamer po forach który by wysyłał wiadomości do forumowiczów/ wstawiał posty.


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - wiezaawieza - 03-03-2014 16:02

W plemiona.pl jeśli nie jest się w plemieniu to można wysłać tą samą wiadomośc tylko do 3 osób jeśli wysyła się wiadomość grupową.

Mam zrobioną listę 3000 osób ale przez to ograniczenie nie mogę wysłać.

Przydałby się bot, który będzie po kolei wysyłał takie pw do ludzi, tak żeby zmieniał odbiorców Wink


RE: Jakie programy chcecie/potrzebujecie?? - Clovere - 05-03-2014 14:18

Auto tworzenie kont na ask.fm ?