Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy by UmCyK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy by UmCyK (/Temat-Dziennik-Pracy-by-UmCyK-86513)

Strony: 1 2


RE: Dziennik Pracy by UmCyK - UmCyK - 05-03-2014 22:44

Chyba żartujesz żeby wchodzić w premium+ opłacalne to trzeba wejść z minimum 100$+
Widzę waśnie jakie jest twoje liczenie...

Kolejny Dzień - http://scr.hu/268o/17v9c

Kolejne 80 poleconych kupione.


RE: Dziennik Pracy by UmCyK - xardas1020 - 06-03-2014 10:48

(05-03-2014 22:44)UmCyK napisał(a):  Chyba żartujesz żeby wchodzić w premium+ opłacalne to trzeba wejść z minimum 100$+
Widzę waśnie jakie jest twoje liczenie...

Kolejny Dzień - http://scr.hu/268o/17v9c

Kolejne 80 poleconych kupione.

moje liczenie jest na zarobek a twoje jak widzę zadowalające jest w postaci centów które będziesz ciułać x czasu by w ogóle wyjść na zero nie wspomnę już kiedy w ogóle dojdziesz do zarobku który imponujący z tych centów nie będzie

jak coś robić to porządnie, nie mam na inwestycję porządną to zbieram i wtedy ruszam a robić byle robić i byle co to bez sensu

to jest forum, temat i wyrażam swoją opinię z którą nie każdy musi się zgodzić


RE: Dziennik Pracy by UmCyK - UmCyK - 06-03-2014 11:38

A to jest mój dziennik i nie będziesz mi mówił co źle a co dobrze robię...


RE: Dziennik Pracy by UmCyK - mks22 - 06-03-2014 13:37

Ja zaczynałem od rocznego Premium, zainwestowałem od samego początku niecałe 100$, a jakoś udało mi się dojść do konta VIP i przy okazji wypłacić już więcej niż włożyłem. Jednocześnie praktycznie nawet przez chwilę nie musiałem się martwić dużą stratą pieniędzy z inwestycji na wypadek upadku buxa. Nie wciskaj więc bajek, że inwestować opłaca się wyłącznie wkładając od razu duże pieniądze...


RE: Dziennik Pracy by UmCyK - xardas1020 - 06-03-2014 19:52

(06-03-2014 13:37)mks22 napisał(a):  Ja zaczynałem od rocznego Premium, zainwestowałem od samego początku niecałe 100$, a jakoś udało mi się dojść do konta VIP i przy okazji wypłacić już więcej niż włożyłem. Jednocześnie praktycznie nawet przez chwilę nie musiałem się martwić dużą stratą pieniędzy z inwestycji na wypadek upadku buxa. Nie wciskaj więc bajek, że inwestować opłaca się wyłącznie wkładając od razu duże pieniądze...

nie wciskam bajek tylko stwierdzam fakt
mniej włożysz - mniejsza strata w przypadku scamu, ale dłuższa zabawa by w ogóle wyjść na zero

większa inwestycja, szybszy zwrot kasy i wyjście na zero więc jak wchodzić to konkretnie a nie z paciorkami

dodawanie i liczenie i mnożenie to w podstawówce jest w klasach od 1 do 3 więc obu panom przydałoby się powrócić do szkolnej ławy i nauka podstawowych rzeczy tak potrzebnych w życiu


RE: Dziennik Pracy by UmCyK - mks22 - 06-03-2014 20:16

Liczenie nie ma z tym nic wspólnego o czym piszemy, to logiczne, że im większa inwestycja tym więcej można zarobić przy jednocześnie większym ryzyku wtopienia tej kasy. Chodzi o to, że nie każdy może sobie pozwolić na wrzucanie od razu dużej sumy do inwestycji więc woli zminimalizować ryzyko i trochę poczekać na zwrot Smile Szybko to można załatwić różne sprawy w toalecie, ale do inwestycji lepiej podchodzić długoterminowo i nie ma do tego nic umiejętność liczenia.


RE: Dziennik Pracy by UmCyK - m4t0sh - 06-03-2014 23:38

po ilu miesiącach ci się zwróci?
na ile kupuje się tych poleconych?
ile $ można z tego dziennie wykrzesać?


RE: Dziennik Pracy by UmCyK - Lucas86 - 08-03-2014 22:11

Umcyk, a tych poleconych to na ile wynająłeś za te 10$ ?


RE: Dziennik Pracy by UmCyK - xardas1020 - 18-03-2014 12:50

i jak idzie zarabianie centów ? bo coś cisza na morzu w dzienniku od dłuższego czasu

trochę przesadziłem bo zarabianie to kwoty które wypłacisz na procesor płatniczy, pierwsze z tych centów musisz zgromadzić w wypłatach kwotę którą wyjdziesz na zero, potem dopiero będziesz na dodatnim bilansie ale z centami to trochę czasu zajmie Big Grin


P.S pochwal się po ilu miesiącach wyjdziesz na zero dzięki tym centom bo moim zdaniem jak masz się skupiać na centach to lepiej nic nie robić i zainwestować gdy masz pieniądze na porządną inwestycję bo polacy znani z prowizorek ale z prowizorką świata biznesu nie podbijesz ani nic konkretnego szybko nie zarobisz


Dziennik Pracy by UmCyK - MaLiN - 02-12-2015 02:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.