Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukuje mentora w FireCash.og - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukuje mentora w FireCash.og (/Temat-Poszukuje-mentora-w-FireCash-og-86512)

Strony: 1 2


Poszukuje mentora w FireCash.og - dev1981 - 28-02-2014 12:33

Witam, chciałbym zacząć na FireCash i potrzebował bym osoby która pomogłaby mi trochę ogarnąć ten temat...

Jestem zielony w te klocki pomimo, że sporo czytałem w działach z poradnikami.

Od razu dodam:

Chciałbym najpierw zacząć bez wkładu finansowego zarobić "drobnice", później wykupić profesjonalny hosting, domenę i "iść za ciosem".

Oczywiście zarejestruje się z reff'a.


RE: Poszukuje mentora w FireCash.og - B_Y_K_U - 28-02-2014 13:44

http://zarabiam.com/User-Diqtion-3134
Powinien pomócSmile


RE: Poszukuje mentora w FireCash.og - dev1981 - 28-02-2014 13:49

Raczej szukam kogoś z mniejszą ilością "podopiecznych" bo wiadomo, że takim osobą ciężko rozdzielić czas na tyle osób potrzebujących pomocy.


RE: Poszukuje mentora w FireCash.og - B_Y_K_U - 28-02-2014 14:01

(28-02-2014 13:49)dev1981 napisał(a):  Raczej szukam kogoś z mniejszą ilością "podopiecznych" bo wiadomo, że takim osobą ciężko rozdzielić czas na tyle osób potrzebujących pomocy.
Jeśli o to chodzi to kontakt z Diqtionem jest bardzo dobry... Ma szerokie pojęcie w tym temacie i zawsze odpowiada na zadawane pytania, ale jak tam chceszBig Grin


RE: Poszukuje mentora w FireCash.og - Diqtion - 28-02-2014 15:47

Nie podsyłajcie ludziom mnie jeżeli chcą kogoś z mniejszą ilością bo to nie ma sensu Wink


RE: Poszukuje mentora w FireCash.og - Kiljan - 28-02-2014 17:34

jeśli nie dawid...
[email protected]
[email protected] Smile


Odp: RE: Poszukuje mentora w FireCash.og - casualsprojects - 28-02-2014 17:39

(28-02-2014 17:34)Kiljan napisał(a):  jeśli nie dawid...
[email protected]
[email protected] Smile

do kogo jest ten 2 email jeśli można wiedzieć?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: Poszukuje mentora w FireCash.og - dev1981 - 28-02-2014 17:53

Nie chciałem żeby to źle zabrzmiało, wiem że te osoby są bardzo dobre w te klocki. Widziałem, że bardzo dużo osób się zgłasza do nich i nie chcę im zawracać dupy. Jestem naprawdę laikiem w FireCash i chciałbym się nauczyć jak działać żeby zarobić pierwsze $ (jakieś nakierowanie, ocenę moich działań, opinie, radę co źle / co trzeba zmienić, a przede wszystkim jak wystartować;p). Czytałem sporo poradników na tym forum i chciałbym po prostu zacząć wdrażać się w ten temat.


RE: Poszukuje mentora w FireCash.og - Kiljan - 28-02-2014 18:22

Ale mentorzy nie są dla zaawansowanych użytkowników tylko właśnie dla ludzi zaczynających. Drugi mail jest do Patryka


RE: Poszukuje mentora w FireCash.og - dev1981 - 28-02-2014 21:33

(28-02-2014 18:22)Kiljan napisał(a):  Ale mentorzy nie są dla zaawansowanych użytkowników tylko właśnie dla ludzi zaczynających. Drugi mail jest do Patryka

Ok przekonałeś mnie więc zgłosiłem się do Yazir'a i zobaczymy co z tego wyjdzie Smile