Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? (/Temat-Rozwiazane-Czerwcowy-restock-dlaczego-tak-niskie-ceny-8650)

Strony: 1 2 3


[Rozwiązane]Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? - tyndyk23 - 15-06-2010 12:46

Dlaczego waszym zdaniem są aż tak niskie ceny nagród na czerwcowy restock? kiedy spodziewacie się restocka?Smile


RE: Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? - Grabowkers - 15-06-2010 13:33

Nie wiadomo na jakim restocku będą takie ceny. Może być to dla tych którzy kupili coś w Shopie, a może i dla wszystkich na generalnym restocku.
Restocku spodziewamy się niedługo po podaniu regulaminu.


RE: Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? - deadwheel - 15-06-2010 13:50

Moze Zacznie sie kazdego uzytkownia zabawa od nowa?


RE: Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? - eMPeK - 15-06-2010 13:50

No mi też szczena opadła jak wszedłem w redeem, jak takie ceny zostaną na nasz restock to bedzie tak jak na TaG-u... 5 sec i po sprawie Sad


RE: Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? - ThePixel166 - 15-06-2010 14:07

O woW ciekawe ciekawe...


RE: Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? - simon002 - 15-06-2010 14:20

Kurde! Z początku myślałem że to bład jakiś ;D
Zbierałem pilnie i mam już ponad 4500 a tu patrze takie ceny... ;D Może specjalnie tak zrobili a potem podwyższą...


RE: Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? - ledo - 15-06-2010 14:23

Nie dadzą połowy nagród, albo dadzą po jednej i wymówią się że tak szybko poszły.


RE: Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? - Bolt - 15-06-2010 14:25

Ludzie, ogarnijcie, w cuda wierzycie? Lockerz obniżyło do starych cen aby dać podwyżkę o x5 lub x6 bo dali potrójne za filmiki. Gdyby od tych wcześniejszych cen (x4) podwyższyli x2 to prawie nikt by nie zgarnął nic ciekawego Tongue


RE: Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? - kwasu123 - 15-06-2010 14:34

NO dokładnie Bolt.... looknijcie jak malo jest nagród...


RE: Czerwcowy restock:) dlaczego tak niskie ceny? - DonHoracy - 16-06-2010 00:11

A ja tam wierzę w jeszcze inną teorie. W czerwcu będzie ostatni restock i zrobili mega promocje Big Grin

No a tak na poważnie to tak jak bolt napisał. Chcą pewnie kolejną podwyżkę zrobić.