Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik prawiczka w PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik prawiczka w PPA (/Temat-Dziennik-prawiczka-w-PPA-86493)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik prawiczka w PPA - cord - 13-03-2014 00:11

super Ci idzie ziomuś Big Grin


RE: Dziennik prawiczka w PPA - 32ketrab - 13-03-2014 22:54

ale miałeś wcześniej jakąś wiedze, żeby napisać boty i je ulepszać. W Pythonie czy c++?? Smile


RE: Dziennik prawiczka w PPA - Liromir - 13-03-2014 23:15

Dzień 14


- Dzisiaj zrobiłem sobie przerwe, za bardzo tym żyje ostatnio więc nawet nie tykałem fanpage i botów.

@32ketrab
Moim zdaniem żeby zacząć zarabiać trzeba najpierw coś zainwestować, w fanpage, w strone/hosting/domenę .pl/ cokolwiek, można też spamować na facebooku że multikino rozdaje bilety (multikino już podobno jakimś procesem grozi, w sumie nie dziwie się jak ekipa 'zarabiaczy' z tego forum spamuje gdzie popadnie bezczelnymi biletami za darmo Big Grin, już nawet w grupie Sprzedam/zamienie z mojego miasta jest po 10 postów dziennie z kont o podobnych wizerunkach "niezła dupa" "pierwszy i ostatni post godzinę temu") beka Big Grin
Moim zdaniem kluczem do zarabiania jest WŁASNY pomysł, zrobienie takiego gatewaya do naszego PPA [ja to nazywam pregatewayem - stroną przed odnośnikiem do hotcasha] który uwiarygodni, przekona do tego by wysłać tego SMSa (to nie jest subskrypcja i trzeba na prawde sporych jeleni żeby wysłali w ciemno) stąd też należy celować w target ludzi "młodszych umysłem i wiekiem Huh


[dochód pasywny z dzisiaj]
[Obrazek: XjNnRZY.png]


Cel na marzec: 100PLN
Zarobione: 429PLN



RE: Dziennik prawiczka w PPA - 32ketrab - 13-03-2014 23:31

których dużo jest w necie Big Grin nieładnie mówiąc "chodzące piniążki" xd
a co do dzisiejszego dnia to niezłe wprowadzenie sie do ppa Big Grin w 2 tygodnie i niedość, że ponad 4x spełniłeś miesięczny plan to jeszcze dzienny zarobek masz na takim poziomie, o jakim ja marze :O
Nic tylko pogratulować Wink


RE: Dziennik prawiczka w PPA - Liromir - 14-03-2014 00:18

Nowy dzień dobrze sie zaczął xD to sie nazywa konwersja Jerk2

[Obrazek: YIt08ej.png]

I zaszła pewna dziwna sytuacja, nie promuje już od 2-3 dni linka do stawki 3.5zł tylko za 10, a ciągle wpada 3.5 Xpokerface


RE: Dziennik prawiczka w PPA - Liromir - 14-03-2014 22:41

Dzień 15

- Dobrze się zaczął >post wyżej< i postanowiłem sobie dzisiaj chwile posiedzieć nad programem.
- Nasiliłem promocje na fp
- Stworzyłem nową domene, powoli zaczynam projekt własnego gatewaya z subskrypcją
* Fajnie by było jakby ddww lub ktokolwiek z hotcash się odezwał, bo śmierdzi mi scamem i nie wiem czy nie zaprzestać zarabiania na tym serwisie Undecided


[Obrazek: MGM7TvU.png]


Cel na marzec: 100PLN
Zarobione: 587.50PLN



RE: Dziennik prawiczka w PPA - Liromir - 15-03-2014 23:22

Dzień 16






---------------PRZERWA-----------------



RE: Dziennik prawiczka w PPA - SlusseR - 15-03-2014 23:31

Tyle wyświetleń co masz w dniu 15 to dzięki fp czy gdzieś spamowałeś jeszcze?


RE: Dziennik prawiczka w PPA - Liromir - 15-03-2014 23:45

Zdradze Ci rąbek tajemnicy.
1. nie mam dużego fanpage (10k)
2. zrobiłem stronę internetową która wygląda BARDZO wiarygodnie, dopasowana do programu który promuje w hotcash
3. kupiłęm kupon reklamowy na facebooka (150zł za 20zł), i w Dniu 15 zużyłem 30zł co zwiększyło mi zasięg osób które widziały post do 10k (średnio 1-2k bez promo) z tego 1k weszło a 23 zleadowało Smile


RE: Dziennik prawiczka w PPA - SlusseR - 15-03-2014 23:48

O wielkie dzięki bo dopiero się uczę i ogarniam sobie co się najbardziej opłaca.Smile
Powodzonka dalej w zarabianiu.Wink