Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik prawiczka w PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik prawiczka w PPA (/Temat-Dziennik-prawiczka-w-PPA-86493)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik prawiczka w PPA - alizen - 09-03-2014 20:50

najważniejsze to obrać sobie cel


RE: Dziennik prawiczka w PPA - Liromir - 09-03-2014 22:56

nie spodziewałem się że za pierwszym podejściem do zarabiania przez neta przeskocze cel już w 8 dniu Big Grin


RE: Dziennik prawiczka w PPA - ptasior - 10-03-2014 00:14

O chłopie, ucz mnie! Big Grin


RE: Dziennik prawiczka w PPA - Liromir - 10-03-2014 22:45

Dzień 11

- Zaprzestałem chwilowo działania z programami hotcash, mają jakieś problemy a ja uprzedzenia do polskich serwisów które w 99% kończą się scamem

- Wziąłem się za Instanter, buduje podwaliny pod niszę i ogólnie myśle nad pre-gatewayem który zwiększy konwersje

[Obrazek: AB2gBsY.png]


Cel na marzec: 100PLN
Zarobione: 241PLN



RE: Dziennik prawiczka w PPA - Liromir - 11-03-2014 23:29

Dzień 12

- Wróciłem do hotcash, wypłacili mi hajs i w ogóle jakoś jestem przywiązany do tej firmy, inne mi nie podchodzą pod target contentu.

- I tu chciałbym wnieść do forumowych "zarabiaczy" którzy spamują na fejsbuku, wszędzie gdzie popadnie widze jak to Multikino rozdaje bilety, dosłownie wszędzie - aż doszło do tego że mój fanpage został zaspamowany, ludzie opanujcie się i znajdzćie lepszy sposób niż gimbasiarski spam w komentarzach, troche polotu i finezji w tym co robicie, bo szkodzicie nie tylko sobie ale i reszcie użytkowników którym palicie sposób niewysublimowanymi komentarzami.


[Obrazek: ZtXcV63.png]

Cel na marzec: 100PLN
Zarobione: 296.5PLN



RE: Dziennik prawiczka w PPA - Liromir - 12-03-2014 23:14

Dzień 13

-dzień jak codzień ostatnio, 50% z tego co zarabiam inwestuje dalej, np w promocje fp, kupno następnych czy premium na hitleapie.
-trzymam się cały czas tej samej niszy tylko usprawniam pregatewaya do niej Smile

ps. piszę ten dziennik sam dla siebie jak widze, więc powinienem go pisać w 1 osobie Huh


[Obrazek: 2zijjjI.png]


Cel na marzec: 100PLN
Zarobione: 388PLN



RE: Dziennik prawiczka w PPA - Symbian - 12-03-2014 23:33

Pisz pisz Big Grin Cały czas czytam Lol


RE: Dziennik prawiczka w PPA - xjointmanx - 12-03-2014 23:37

Dobrze ci idzie Big Grin


RE: Dziennik prawiczka w PPA - zeton - 12-03-2014 23:50

tak Ci się wydaje tylko, że dla siebie, my tu się przypatrujemy i się uczymy Wink


RE: Dziennik prawiczka w PPA - Liromir - 12-03-2014 23:54

(12-03-2014 23:50)zeton napisał(a):  tak Ci się wydaje tylko, że dla siebie, my tu się przypatrujemy i się uczymy Wink

UCZYMY? to ja się ucze, poznałem co to jest w ogóle PPA 1 marca 2014roku. Wszystko wyniesione z tego forum, wystarczy tylko chcieć mieć samozaparcie i nie poddawać się. Zaczynałem bez żadnego zaplecza, po prostu pierwsze 100zł które zarobiłem zainwestowałem i dalej się już kręci