Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak ocenić niszę? Szukam osoby do pomocy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak ocenić niszę? Szukam osoby do pomocy (/Temat-Jak-ocenic-nisze-Szukam-osoby-do-pomocy-86471)



Jak ocenić niszę? Szukam osoby do pomocy - kariolmax - 27-02-2014 15:31

Witajcie
Powoli zaczynam z PPA/PPI i do tego czasu pytałem mojego kolegi, który pracuje już w PPA i on oceniał mi nisze.
Ostatnio coraz mniej widuję go na komputerze więc proszę Was o porady w szukaniu i ocenianiu nisz / osobę, która byłaby często na mailu/gg/skype, żeby oceniała moje nisze (wybrać z kilku najlepszą).

Żeby nie było nie potrzebuję Trolla, który zabierze wszystkie wyszukanie przeze mnie nisze dla siebie i urwie kontakt. Jestem nowy i proszę o wyrozumiałość.

Jeszcze nic nie zarobiłem ani na PPA ani PPI Sad


RE: Jak ocenić niszę? Szukam osoby do pomocy - Stworkowaty - 27-02-2014 15:42

Masz mentorów od Tego..


RE: Jak ocenić niszę? Szukam osoby do pomocy - kariolmax - 27-02-2014 16:20

Diquton nie odpisuje a Arivi rzadko jest dostępny
(27-02-2014 15:42)Stworkowaty napisał(a):  Masz mentorów od Tego..



RE: Jak ocenić niszę? Szukam osoby do pomocy - As7 - 27-02-2014 17:26

Radzę się nauczyć samemu. Jest wiele poradników PPA na forum.

Poszukujesz jak najwięcej danych na dany temat. Adwords Keyword Tool, Google trends, google (ile haseł pod dany KW wyskakuje), ile graczy ma dana gra czy widzów dany film i inne info. Po pewnym czasie będziesz miał wprawę Smile


RE: Jak ocenić niszę? Szukam osoby do pomocy - alizen - 27-02-2014 18:33

Diqtion odpisuje tylko nie odrazu, trzeba czekać troszke. Na forum jest bardzo dużo tematów jak szukać nisze wystarczy poszukać


RE: Jak ocenić niszę? Szukam osoby do pomocy - kariolmax - 27-02-2014 19:10

Edit:// Już nauczyłem się oceniać
Proszę o zamknięcie tematu


RE: Jak ocenić niszę? Szukam osoby do pomocy - DaaV - 28-02-2014 00:01

(27-02-2014 19:10)kariolmax napisał(a):  Edit:// Już nauczyłem się oceniać
Proszę o zamknięcie tematu

to rozwiń swoją myśl, może się przydać innym Wink