Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CpmStar - Zarobki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: CpmStar - Zarobki (/Temat-CpmStar-Zarobki-86468)

Strony: 1 2


CpmStar - Zarobki - plazmag - 27-02-2014 14:12

Jak wygladaja wasze zarobki w CpmStar.... o to moje zarobki http://s8.postimg.org/ioxhuckxx/cpm.png

Ciekawi mnie jak to u was wyglada i na czym najwiecej macie kasy z popup , banerow itp.


RE: CpmStar - Zarobki - musicfan - 27-02-2014 16:32

Wypłacili Ci to?


RE: CpmStar - Zarobki - plazmag - 27-02-2014 17:56

co miesiac wyplacaja regularnie


RE: CpmStar - Zarobki - Kede - 27-02-2014 18:38

97% CTR? Rolleyes Prawie każde wyświetlenie reklamy = klik w nią?
Nie miałem jeszcze styczności z tym serwisem.


RE: CpmStar - Zarobki - poczmail - 27-02-2014 18:50

Generalnie strona działa i wypłaca już sporo czasu. Dowodów w sieci jest mnóstwo, choćby pierwszy z brzega

[Obrazek: 660.jpg]


Przy współczynniku klikalności 97% fajnie te zarobki u Ciebie wyglądają - natomiast osiągnięcie takiego stanu rzeczy wyłącznie ruchem organicznym wydaje się wręcz niemożliwe. Osobiście sieci nie testowałem, aczkolwiek skoro nie było o niej tu mowy, to mógłbyś wysilić się na konkretniejszy opis + informację, czy załączony dochód pochodzi ze strony polsko-, czy anglojęzycznej? Smile


RE: CpmStar - Zarobki - plazmag - 27-02-2014 20:49

Widze ,ze nie mieliscie stycznosci z tym serwisem. A wiec powiem kilka slow na jego temat. Jest to serwis placacy za wyswietlenia cpm jak i cpc,oraz cpl. zalezy jakie formaty reklamowe zamiescicie na stronie . Te zarobki co wam pokazalem sa z PopAp i palca najlepiej za ten format reklamowy. Maja wiele modeli reklamowych zwykle banery, popapy, reklamy mobilne, nawet mozna podpiac pod YT. W cpmstar sa tylko reklamy gier online, przegladarkowych itp. Jestem u nich bardzo dlugo i nie jestem w stanie powiedziec ile placa za 1000 wyswietlen bo to zalezy od waszego serwisu. Poprostu maja dziwny system. Od kad jestem u nich zawsze mialem popapy ale one nie sa inwazyjne i natarczywe. Nalicza klikniecie wtedy gdy unikalny uzytkownik wejdzie na stronie i kliknie obojetnie w co to wtedy wyskakuje reklama.W ciagu dnia jednemu UU moze reklama wyswietlic sie ok 4 x. Uzytkownik nie musi nawet w nia kliknac zeby zaliczyc odsone baneru. Wyplacaja co kazdy koniec kazdego miesiaca. Serwisy z duza iloscia UU miesiecznie moga dzieki temu serwisowi zarobic spore pieniadze. Moj serwis generuje dziennie ok 500 UU wiec zarobek np. w tym miesiacu wyniosl $86.70 . CPMSTAR to w. mnie najlepszy partner CPM. Trzymajcie link do niego. http://cpmstar.com/ .To nie jest ref Wink

ODP. do poczmail. Prowadze polska strone.


RE: CpmStar - Zarobki - poczmail - 28-02-2014 19:11

Dzięki za info i opis serwisu. Wink Cóż, z tego co widać stawki za reklamę pop-up mają całkiem niezłe, nawet dla Polski a to ewidentny plus dla strony.


RE: CpmStar - Zarobki - PaulPB - 06-03-2014 18:58

założyłem konto i zobaczymy jak to będzie u mnie.


RE: CpmStar - Zarobki - full2000 - 15-04-2014 16:47

Wie ktoś czy za tego typu "inwazyjne" reklamy można dostać ban/filtr od google tudzież innych wyszukiwarek?
Komuś kto udzieli sensownej odpowiedzi chętnie zarejestruję się z reflinka.


RE: CpmStar - Zarobki - ofree.pl - 05-05-2014 21:18

A reklamy polskie czy angielskie? To trochę nachalna reklama te popupy