Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlogLock i rate'y - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: BlogLock i rate'y (/Temat-BlogLock-i-rate-y-86463)



BlogLock i rate'y - Liromir - 27-02-2014 11:47

Witajcie!
Jestem na etapie wyboru serwisu pod PPA i jako że nie chce mi się od nowa stawiać WP itp a bloglock wygląda interesująco to jak się mają zarobki za odblokowanie treści właśnie w bloglocku a np w firecash? dużo sobie pobiera bloglock?


RE: BlogLock i rate'y - As7 - 27-02-2014 22:49

hmmm... najlepiej jakby się karczu wypowiedział, ale z tego co ja przynajmniej wiem stawki to 90% a jakie oferty ma bloglock/sharebay do innych sieci to nie mam pojęcia bo nie porównywałem. Jak dobrze wiem możesz dodać link do np. FC jako drugi button. A jako pierwszy content locker od Bloglock Smile


RE: BlogLock i rate'y - Leaders - 28-02-2014 00:34

Jeżeli tylko stworzysz sobie wiarygodnego gatewaya, to na 100% nie będziesz narzekać Smile

Możesz też zrobić tak jak napisał As7, czyli korzystać z naszego gatewaya jako button 1, a jako button 2 dać sobie mirror z innego serwisu (np. wspomniane FireCash). Wówczas masz gwarancję, że nic nie stracisz, choć uwierz mi, że byś nie tracił również przy samym gatewayu BlogLocka Smile