Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oświadczenie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Oświadczenie (/Temat-Oswiadczenie-86436)

Strony: 1 2


Oświadczenie - Mishata - 26-02-2014 20:18

Oświadczam że nie da rady zarobić pieniędzy na fires.pl i tego typu stronach. Możecie spamować cały dzień z wybitnym tekstem . A i tak nikt nie wyśle tego sms'a ponieważ jeden drugiemu debilowi już powiedział o tym żeby nie wsyłali żadnych sms'ów premium ani nie wpisywali nigdzie swojego numeru. Już na każdej wiosce plotki się rozniosły.
Mam bloga, taki tekst napisałem:
Cytat: Jak przeczytałem sms mojego kolegi?
Witam!
Dawno nie pisałem, chciałbym się podzielić z wami pewnym gadżetem dzięki któremu możemy przeczytać sms'y każdego numeru telefonu. Dzięki hakerom z Polski mamy możliwość przeczytania cudzych wiadomości tekstowych. Wpisałem numer swojego kolegi, i przeczytałem 50 jego ostatnich sms'ów . Oczywiście on się nigdy o tym nie dowie, a ja miałem dobry ubaw bo dwiedziałem się z jaką dziewczyną teraz się spotyka Big Grin Swoją drogą to jest dobry sposób żeby sprawdzić czy nie zdradza nas nasza druga połówka, na pewno kiedyś skorzystam jak będę miał taki problem. Ale pozostańmy przy tym że jest to po prostu dobra zabawa Smile

A oto link do owej stronki...
Ponadto napisałem sporo pozytywnych komentarzy pod tym postem z różnych kont google. Wejść unkialnych może być nawet 2000 a i tak nie bęzie debila który w to uwierzy.

A MOZE MECZE LIVE W HD?
No pewnie że tak, jeszcze rok temu zarobiłem okrągłe 10 $ na firecashu na meczach live . Teraz Wszystkie komentarze pod artykułami do meczy są moderowane przez 2000 osób na jeden artykuł i usuwają go zanim coś napiszesz. A jak już się zdarzy że jest stronka gdzie moderacja ma że tak powiem w dupie kto jaki śmietnik robi pod artykułami, to jest ona zalana bezmózgim spamem linków wysranych z dupy, co tworzy "konkurencje" nie do przebicia .
To może jeszcze, łowienie debili napaleńców na sex portalach. To także poroniony sposób. Z wieloma gadałem indywidualnie pod postacią kobiety, i żąden nie był na tyle debilem aby pobrać moje "nagie zdjęcie" ani na to że właśnie zaczynam się masturbować na moim streamie.
Powiedzcie mi że włożyłem za mało "pracy" w to wszystko i dlatego nie otrzmuje zamierzonych efektów. Aktualnie szukam pracy, codziennie spamuje CV po galeriach handlowych, rzuciłem studia bo stwierdziłem że pierdole studia które mnie nie interesują, i co najważniejsze nie będe mógł godnie utrzymać rodziny. W zarabianie w internecie też już nie wierze. Powiedzcie mi żebym pomyślał nad jakąś niszą dochodową. Przychodzi mi do głowy tylko ta idiotyczna zabawa google insights. Nic z tego. Może to i ja jestem debilem, i przegrywam życie z każdym dniem...

PS: Jestem użytkownikiem tego forum od 2 lat albo i więcej ale zapomniałem loginu ...


RE: Oświadczenie - daniel42na - 26-02-2014 20:30

Jak jesteś słaby to idź sie zabij albo na zasiłek, w zasadzie na jedno wychodzi - tutaj naprawde nikogo to nie obchodzi, to nie kółko wzajemnego łechtania i usprawiedliwiania swojego okrutnego losu.
Jeśli myślałeś że zarabianie w internecie to spam, fires i ppa to sie troche pomyliłeś. Prawdziwy zarobek nie jest dla każdego, bo spamować potrafi każdy kto ma dziure w dupie.
Błahe umiejętności jakich to wymaga powodują że robi się coraz ciaśniej, oczywistym jest że im jest coś prostsze tym większy jest tłok, a im trudniejsze tym mniejsza konkurencja - tak to już działa i bardzo dobrze.
Idź do normalnej pracy, w wolnym czasie zamiast pić oranżade, czy piwo z puchy i oglądać lige mistrzów zacznij pochłaniać wiedze z zakresu SEO/Webdesignu/Programowania/lub innego który Cie interesuje a można go w przyszłości zamienić na sposób na życie. Nie oczekuj że to wszystko ułoży się w dzień/tydzień. Pozdrawiam.


RE: Oświadczenie - Morfit - 26-02-2014 20:40

Kolego, skoro ja na razie nie poświęcam na to praktycznie zbyt dużo czasu, moje teksty ograniczają się do prostej formułki, a jakoś zarabiam ( mam nadzieję, że póki co ) te 14-20zł dziennie, to znaczy, że coś faktycznie robisz źle albo się do tego w ogóle nie nadajesz. Zważywszy na fakt, że zaczynałem od zera, a każdą możliwą wiedzę pochłaniam sam... A na Fires jestem od tygodnia, może półtora.

ps: wydaje mi się, że nie miałeś nigdy dotąd do czynienia z PPA, bo jak na moje oko, to na Fires poświęciłeś maksymalnie kilka godzin :|


RE: Oświadczenie - ado - 26-02-2014 21:28

Co ty dajesz... jakoś 2-3 tygodnie temu dałem rade zarobić +120 zł w ciągu dnia trzeba mieć po prostu pomysł i jakoś idzie spam mało dajeSmile
Teraz nie zajmuje się tym jak wcześniej, ponieważ mam mniej czasu i idzie tylko z "automatu" więc na duży hajs nie mam co liczyć.
Ale nie rozumiem co ty tym tematem chcesz wnieść ? nie idzie ci to po prostu zamknij się w sobie, nie zarabiaj w tym serwisie/ albo w ogóle i koniec, bo taki temat nie ma sensu.
Tobie nie idzie, bo nie masz pomysłu, to nie oznacza, że komuś się nie uda.


RE: Oświadczenie - skuzz - 26-02-2014 21:34

na oszustwie chcesz zbudować swoje szczęście? może trochę moralizatorsko ale nie tędy droga!


RE: Oświadczenie - pireq - 26-02-2014 21:35

Wystarczy mieć głowę na karku i dobrze szukać nisz Wink


RE: Oświadczenie - sialala5 - 26-02-2014 22:05

Umrzyj.


RE: Oświadczenie - badii - 26-02-2014 22:06

(26-02-2014 20:18)Mishata napisał(a):  rzuciłem studia bo stwierdziłem że pierdole studia

dobrze gadasz, polać mu.
swoją drogą, bierz się za jakąś robotę i tyle, wio!


RE: Oświadczenie - suchy0001 - 26-02-2014 22:07

co za koleś pokerface


RE: Oświadczenie - Mishata - 26-02-2014 22:23

Nie wiem, dlaczego większość z was bierze mnie za jakiegoś zerowego barana który siedzi przed tv 24/7. Nie jestem nowy jeżeli chodzi o zarabianie przez internet. Moja przygoda zaczeła się od startu lockerz a więc wiem co nie co. Z tym że zawsze jak przychodzi mi na myśl wrócić, na zarabiam.com, popatrzeć co nowego, to zawsze jestem spóźniony. A według mnie z fires easysub itd. to jest tak że wszystko się już wypaliło. Ale przyznam szczerze że nigdy nie miałem pomysłu jak można zarobić prawdziwe pieniądze w tej branży. Tak na marginesie to nikt mi nie wmówi że wszyscy tu obecni na tym forum dochodzi do prawdziwego zarobku indywidualnie, poprzez wieloletnią naukę bez pomocy bardziej zaawansowanych osób.