Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie polskich stron - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Pozycjonowanie polskich stron (/Temat-Pozycjonowanie-polskich-stron-86411)

Strony: 1 2


Pozycjonowanie polskich stron - makingmoney - 26-02-2014 13:28

...


RE: Pozycjonowanie polskich stron - Traw3k - 26-02-2014 20:49

Pozycjonujesz głównie pod wyszukiwarkę Google.pl, traffic chcesz mieć głównie z Polski (tak myślę), to napisz mi jaki jest sens łapania backlinków z Google.ru, Google.fr, czy innych? Dodajmy do tego, że będą miały bardzo słabą moc.

Co do anchorów to wpisujesz słowa, na które chcesz być wysoko w Google. I piszesz je po polsku. "Tania rzeżucha Bródka Mała", a nie "tania rzezucha Brodka Mala". Smile


RE: Pozycjonowanie polskich stron - makingmoney - 26-02-2014 21:09

...


RE: Pozycjonowanie polskich stron - piocar - 26-02-2014 22:50

Oczywiście, że warto zdobywać linki world-wide, wiadomo, że jak masz jakąś domenę, o którą mocno dbasz, jakaś marka czy coś, to owszem ma to sens. Lecz jeżeli to zwykła strona pod ppa, czy jakieś pp, to nie przejmował bym się zbytnio tym z jakiego kraju linki pochodzą, bo znaczenia nie ma to żadnego. Co do tieru 1, polecam stosować TYLKO liki contextual(ew. dobre profile) i wtedy nie martwisz się o OBL

Tutaj scr z monitoringu pozycji http://scr.hu/13in/0sept
(fraza pl, ponad 30000 wysz miesięcznie, linkowana jakiś tydzień ze stron rozrzuconych po całym świecie, doskonale widoczny moment rozpoczęcia CSmile


RE: Pozycjonowanie polskich stron - giganten - 05-03-2014 12:41

Linki mogą być także z zagranicy - jednak proponuję Ci wtedy otoczyć je polskim tekstem.


RE: Pozycjonowanie polskich stron - GoodLecki - 15-03-2014 00:33

"Tania rzeżucha Bródka Mała", a nie "tania rzezucha Brodka Mala".
To dla google dwie różne frazy.


RE: Pozycjonowanie polskich stron - djram - 15-03-2014 09:01

szczerze nie widze sensu uzywania gsa przy malo obleganych frazach , aby gsa miało ręce i nogi musisz bardzo rzetelnie wszystko przygotować , stworzenie całego projektu zajmuje troche czasu, a jesli twoja fraza jest mało konkurencyjna to nawet czasem wystarczy 5 linków zeby sie przebic, wiec szybciej bedzie chyba recznie jesli konkurencja mała Big Grin


RE: Pozycjonowanie polskich stron - makingmoney - 15-03-2014 09:02

...


RE: Pozycjonowanie polskich stron - As7 - 15-03-2014 09:24

(15-03-2014 09:02)makingmoney napisał(a):  Już wszystko wiem, tylko dalej mam problem z polskimi znakami :/
SER tworzy linki z jakimiś cudami zamiast "ń".

Właśnie też napotkałem ten problem, u mnie jednak ą, ę, ł, ń itp nie występuje zbyt często więc wszystko pozmieniałem na bez kresek Big Grin

Co do artykułów makingmoney to "scrapujesz" je z WAC ? I tłumaczysz na polski ? Czy tylko angielskie KW w tekstach zmieniasz na Polskie ?


RE: Pozycjonowanie polskich stron - makingmoney - 15-03-2014 09:42

...