Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireSub - propozycje programów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireSub - propozycje programów (/Temat-FireSub-propozycje-programow-86409)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: FireSub - propozycje programów - Krashai - 11-03-2014 20:33

A może program typu "wygraj nagrody" ? I byłyby takie nagrody jak iphone 5s, aparat jakiś nikon nowszy i coś tam jeszcze ;P


RE: FireSub - propozycje programów - szy1sw - 11-03-2014 20:44

czy jest możliwe stworzenie(grafika, pocięcie, kodowanie bez subskrypcji), własnego programu w serwisie firesub? Chodzi o to że tworze program, oddaje wam do niego prawa a w zamian mam np 50gr za leada/10% z zysków każdego użytkownika który ten program promuje. Oczywiście program tworze zgodny z polskim prawem(nie żadne bony do MC itp). Pytam się ponieważ instanter ma taki program i jest to na pewno miłe uatrakcyjnienie


RE: FireSub - propozycje programów - noker1122 - 11-03-2014 20:48

bony pieniężne na zakupy mcdonald/kfs/pizzahut


RE: FireSub - propozycje programów - Krashai - 11-03-2014 21:11

(11-03-2014 20:44)szy1sw napisał(a):  czy jest możliwe stworzenie(grafika, pocięcie, kodowanie bez subskrypcji), własnego programu w serwisie firesub? Chodzi o to że tworze program, oddaje wam do niego prawa a w zamian mam np 50gr za leada/10% z zysków każdego użytkownika który ten program promuje. Oczywiście program tworze zgodny z polskim prawem(nie żadne bony do MC itp). Pytam się ponieważ instanter ma taki program i jest to na pewno miłe uatrakcyjnienie

Gdzieś już taki post widziałem o.O


RE: FireSub - propozycje programów - noker1122 - 12-03-2014 13:26

Według mnie dużo wyższą konwersję miały by doładowania, ale 5-10 zł zamiast 50 żł jak jest obecnie...

Na pewno więcej osób uwierzy, że jest jakaś promocja w ktorej rozdaja doladowania po 5 złotych (co jest duzo bardziej realne) zamiast 50


RE: FireSub - propozycje programów - Krashai - 12-03-2014 17:15

(12-03-2014 13:26)noker1122 napisał(a):  Według mnie dużo wyższą konwersję miały by doładowania, ale 5-10 zł zamiast 50 żł jak jest obecnie...

Na pewno więcej osób uwierzy, że jest jakaś promocja w ktorej rozdaja doladowania po 5 złotych (co jest duzo bardziej realne) zamiast 50

W pełni sie zgadzam !


RE: FireSub - propozycje programów - MankuT - 13-03-2014 18:13

To może coś zapodam..
Wiele jak nie setki, tysiące osób siedzi wieczorami i nie tylko przed kamerkami na chatroulette lub omegle.. jak wiadomo mało dziewczyn dużo facetów.. można by jakieś kredyty lub opcja by wyszukiwało tylko dziewczyny etc. dobra nisza też pod plik

PS. Dodam ,ze tam każdy musi zweryfikować swoje konto przez podanie nr. tel. więc dodatkowe ułatwienie


RE: FireSub - propozycje programów - mordimer12 - 14-03-2014 18:19

Może coś na wzór omegle? Wink że kamerkę nasz klient mógłby sobie włączyć swoją, a w miejscu gdzie jest stranger czy jak to się zwie, byłby jakiś wstęp w którym np. jakaś dziewczyna coś robiła i gdy każdy czekałby na odpowiedni moment, nagle wyskakuje, że trzeba podać numer telefonu : )


RE: FireSub - propozycje programów - aero2 - 14-03-2014 18:25

Dobrze prawicie, coś live stream +18 ale żeby odwiedzający się widział w okienku jak w Skype.


RE: FireSub - propozycje programów - MankuT - 14-03-2014 19:45

Streaming symulujący seks kamerki byłby również dobry ale tak w rozwiniętej formie jak Wy piszecie. Obecnie sporo osób zarabia na tym w PPA, Ci którzy ogarniają programowanie w jakimś stopniu.