Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireSub - propozycje programów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireSub - propozycje programów (/Temat-FireSub-propozycje-programow-86409)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24


RE: FireSub - propozycje programów - Squnek - 05-03-2014 16:20

Trochę słabo jest SzpiegFacebook ale nie ma SzpiegSMS ;>


RE: FireSub - propozycje programów - Skarpetek - 05-03-2014 17:05

Ja proponuje fejk-skype czy coś w tym stylu Smile


RE: FireSub - propozycje programów - Diqtion - 05-03-2014 17:24

Jeżeli proponujecie jakieś nietypowe programy jak "fake skype" to piszcie też co miały by oferować, czy tam jak wyglądać. Może jestem nie obeznany, ale fejk-skype nic mi nie mówi.


RE: FireSub - propozycje programów - badii - 05-03-2014 17:29

Fejk-skype to głównie do czatów by posłużył, bo dużo ludzi napalonych siedzi i chcą na skype pogadać Wink
A co ma oferować? Zdjęcia jakieś, przekierowanie do jakiegoś profilu na sex-kamerce albo tzw. NICBig Grin


RE: FireSub - propozycje programów - ololo - 05-03-2014 18:15

Cytat:Fejk-skype to głównie do czatów by posłużył, bo dużo ludzi napalonych siedzi i chcą na skype pogadać Wink

Dlaczego ktoś miałby chcieć pogadać przez skype i podawać numer tel. jeśli to oprogramowanie jest powszechnie znane i bezpłatne?

http://www.skype.com/


daj znać jeśli uda Ci się wypromować instalki skype i jeszcze na tym zarobić na smsach. Znajdę dla Ciebie robotę;p


RE: FireSub - propozycje programów - badii - 05-03-2014 18:18

(05-03-2014 18:15)ololo napisał(a):  
Cytat:Fejk-skype to głównie do czatów by posłużył, bo dużo ludzi napalonych siedzi i chcą na skype pogadać Wink

Dlaczego ktoś miałby chcieć pogadać przez skype i podawać numer tel. jeśli to oprogramowanie jest powszechnie znane i bezpłatne?

http://www.skype.com/


daj znać jeśli uda Ci się wypromować instalki skype i jeszcze na tym zarobić na smsach. Znajdę dla Ciebie robotę;p

Hehe, to Ty chyba nie wiesz jak to się odbywa XD
Jak wejdzie się pod nickiem "MOKRA_DZIUNIA19" na erotyczny czat to zaraz ma się 20 okienek PRIV'A Big Grin
Każdy praktycznie chce skype, a myślę, że jak pogadasz z nimi chwilę, 'nawilżysz' ich to fake-skype mogłoby przejść Tongue

Oczywiście ja na tym zarabiać nie będę bo będę mieć inne programy Big Grin


RE: FireSub - propozycje programów - Diqtion - 05-03-2014 18:34

To już lepiej fake kamerka live xxx, bo skype to program, a nie strona w sieci.


RE: FireSub - propozycje programów - ololo - 05-03-2014 18:48

Cytat:To już lepiej fake kamerka live xxx, bo skype to program, a nie strona w sieci.
true


RE: FireSub - propozycje programów - Zarobiony_Koles - 05-03-2014 18:59

Pobierz pliki, ale nie zwykłe, przyjazne do gier. Taka jak by strona z grami do pobrania. I gdzieś po prawej stronie pisało: Polecane gry do pobrania: i coś w tym stylu..
Do zwiększenia wiarygodności podstrona z opiniami i button z hyperlinkiem do niej.

Mam nadzieje, że chyba Dawid zrozumiał o co chodzi Smile


RE: FireSub - propozycje programów - aero2 - 05-03-2014 19:01

Po prostu stream jak był w fires, tylko lepszy i wiarygodniejszy.Smile