Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
{BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! (/Temat-BOT-Fotka-pl-SpamBot-Same-promocje-i-okazje-86379)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - explrlz - 05-04-2014 20:13

Bota można jeszcze nabyć? Wink


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - Lukines - 14-04-2014 20:14

Oczywiście Smile


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - jabolopivolo - 22-04-2014 22:53

.......radziłbym uważać na Lukines

nabyłem program FotkaSpamer program nie rozsyła wiadomości do 100 użytkowników z jednego konta a jedynie do kilkunastu(teoretycznie-bo taki komunikat wyświetla program) ale plik tekstowy,gdzie docelowo zapisują się profile do których wiadomośc została wysłana jest pusty. Nie generują się wejścia m.,in na instanter czy firesub, lukines przy sprzedaży oferuje pomoc jednak po transakcji pomocy nie dostejemy.W moim przypadku kilkanaście wiadomości prywatnych z prośbą o pomoc i wyjaśnienie pozostaje bez odpowiedzi..... może poza jedną cyt: ,, ile razy mam ci jeszcze pomagać,, i koniec korespondencji jak również ZERO pomocy od sprzedawcy.. NIE POLECAM UŻYTKOWNIKA


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - MaXimuS007 - 27-04-2014 13:06

@up
Dobrze, że miałem inne wydatki wcześniej, bo tak bym już zmarnował kasę. :/


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - Lukines - 27-04-2014 21:28

(22-04-2014 22:53)jabolopivolo napisał(a):  .......radziłbym uważać na Lukines

nabyłem program FotkaSpamer program nie rozsyła wiadomości do 100 użytkowników z jednego konta a jedynie do kilkunastu(teoretycznie-bo taki komunikat wyświetla program) ale plik tekstowy,gdzie docelowo zapisują się profile do których wiadomośc została wysłana jest pusty. Nie generują się wejścia m.,in na instanter czy firesub, lukines przy sprzedaży oferuje pomoc jednak po transakcji pomocy nie dostejemy.W moim przypadku kilkanaście wiadomości prywatnych z prośbą o pomoc i wyjaśnienie pozostaje bez odpowiedzi..... może poza jedną cyt: ,, ile razy mam ci jeszcze pomagać,, i koniec korespondencji jak również ZERO pomocy od sprzedawcy.. NIE POLECAM UŻYTKOWNIKA

1- Rozmawialiśmy przez 2 tygodnie codziennie Ci pomagałem , 2 razy przez teama. Mówiłem ci że to wina twoich kont. Zaprzeczyłeś.
Wszedłem na teama na twojego kompa zmieniłem na moje konto , spamer ruszył od razu. Temat sie skończył zrozumiałeś co było zle.
2-Tydzien później znowu chciałes pomoc udzieliłem Ci znowu przez team viewera.
3-To że masz konta do dupy z któych nie da się spamować to nie jest moja wina , ja sprzedaje bota a nie konta do spamowania.
4-Spamer działa w 100% a u Ciebie od początku były problemy. Bota kupiło dużo osób z forum tego jak i 2 konkurencyjnych.
5-Piszesz do mnie o pomoc o godzinie 24 i oczekujesz że przestane robić to nad czym pracuje i będe leciał na pomoc tobie bo nie potrafisz ustawić bota tak jak Ci pokazylem 2 razy.
6-Konta miałem zrobione przed aktualizacjami fotki więc z nich sie dało wysyłać więcej wiadomości niż z nowych.

Nie chce Cie obrażać lecz żeby używać tego bota trzeba mieć mózg i jeśli chcesz coś zarobić w internecie powinieneś umieć przynajmiej przeczytać instrukcje i zastosować sie do niej , lecz tobie było mało , więc podłaczyłem się przez zdalny pulpit i pokazałem Ci kilka razy jak to ustawić. I nie możesz powiedzieć bo po tym jak Ci pokazałem i ustawiłem od razu zaczęło wysyłać wiadomości.

Myśle że tyle wystarczy i nie chcę tracić na tego Pana więcej czasu.

Edit.
I szkoda że tamtego posta o tym jaki to jestem zły zaplusowały osoby z którymi nigdy interesów nie robiłem. Lub multikonta ?


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - hunterpl444 - 28-04-2014 06:23

tzn ja osobiście nie polecam odradzam zakup u tych panów. Co prawda od bola bezpośrednio nie kupiłem tylko od jego współtwórcy. Fotka, sexfotka gry te boty zakupiłem ZEROWE WSPARCIE pieniądze wywalone w błoto. Bot do gry po kilku prośbach pomocy jedynie co usłyszałem działa na pewno . Na to wychodzi że muszę być za tępy do obsługi. Czuję się Sex


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - Lukines - 28-04-2014 21:57

up? kim ty jestes? wogóle ?


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - MaXimuS007 - 30-04-2014 18:25

(27-04-2014 21:28)Lukines napisał(a):  
(22-04-2014 22:53)jabolopivolo napisał(a):  .......radziłbym uważać na Lukines

nabyłem program FotkaSpamer program nie rozsyła wiadomości do 100 użytkowników z jednego konta a jedynie do kilkunastu(teoretycznie-bo taki komunikat wyświetla program) ale plik tekstowy,gdzie docelowo zapisują się profile do których wiadomośc została wysłana jest pusty. Nie generują się wejścia m.,in na instanter czy firesub, lukines przy sprzedaży oferuje pomoc jednak po transakcji pomocy nie dostejemy.W moim przypadku kilkanaście wiadomości prywatnych z prośbą o pomoc i wyjaśnienie pozostaje bez odpowiedzi..... może poza jedną cyt: ,, ile razy mam ci jeszcze pomagać,, i koniec korespondencji jak również ZERO pomocy od sprzedawcy.. NIE POLECAM UŻYTKOWNIKA

1- Rozmawialiśmy przez 2 tygodnie codziennie Ci pomagałem , 2 razy przez teama. Mówiłem ci że to wina twoich kont. Zaprzeczyłeś.
Wszedłem na teama na twojego kompa zmieniłem na moje konto , spamer ruszył od razu. Temat sie skończył zrozumiałeś co było zle.
2-Tydzien później znowu chciałes pomoc udzieliłem Ci znowu przez team viewera.
3-To że masz konta do dupy z któych nie da się spamować to nie jest moja wina , ja sprzedaje bota a nie konta do spamowania.
4-Spamer działa w 100% a u Ciebie od początku były problemy. Bota kupiło dużo osób z forum tego jak i 2 konkurencyjnych.
5-Piszesz do mnie o pomoc o godzinie 24 i oczekujesz że przestane robić to nad czym pracuje i będe leciał na pomoc tobie bo nie potrafisz ustawić bota tak jak Ci pokazylem 2 razy.
6-Konta miałem zrobione przed aktualizacjami fotki więc z nich sie dało wysyłać więcej wiadomości niż z nowych.

Nie chce Cie obrażać lecz żeby używać tego bota trzeba mieć mózg i jeśli chcesz coś zarobić w internecie powinieneś umieć przynajmiej przeczytać instrukcje i zastosować sie do niej , lecz tobie było mało , więc podłaczyłem się przez zdalny pulpit i pokazałem Ci kilka razy jak to ustawić. I nie możesz powiedzieć bo po tym jak Ci pokazałem i ustawiłem od razu zaczęło wysyłać wiadomości.

Myśle że tyle wystarczy i nie chcę tracić na tego Pana więcej czasu.

Edit.
I szkoda że tamtego posta o tym jaki to jestem zły zaplusowały osoby z którymi nigdy interesów nie robiłem. Lub multikonta ?

Dlaczego niby uważasz, że multikonta... Zaplusowałem tamtego posta w podziękowaniu za ostrzeżenie. A szczerze to teraz nie wiem komu wierzyć, bo wiadomo, że sprzedawca, zawsze będzie się próbował wybronić. Winny zawsze się tłumaczy. Tongue


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - Lukines - 01-05-2014 23:29

Napisałem do niego na gg odpisał mi że "ten post został napisany przed pomocą" - tylko szkoda że nie edytował go po tym jak miałem czas i mu pomogłem , mimo tego że nie pomagałem mu dlatego że napisał tego posta lecz dlatego że jest moim kliientem . Posta zobaczyłem kilka dni może tydzień później , więc wszystko co napisał jest nieaktualne.


RE: {BOT} Fotka.pl SpamBot !! Same promocje i okazje!! - jabolopivolo - 02-05-2014 00:09

(22-04-2014 22:53)jabolopivolo napisał(a):  .......radziłbym uważać na Lukines

nabyłem program FotkaSpamer program nie rozsyła wiadomości do 100 użytkowników z jednego konta a jedynie do kilkunastu(teoretycznie-bo taki komunikat wyświetla program) ale plik tekstowy,gdzie docelowo zapisują się profile do których wiadomośc została wysłana jest pusty. Nie generują się wejścia m.,in na instanter czy firesub, lukines przy sprzedaży oferuje pomoc jednak po transakcji pomocy nie dostejemy.W moim przypadku kilkanaście wiadomości prywatnych z prośbą o pomoc i wyjaśnienie pozostaje bez odpowiedzi..... może poza jedną cyt: ,, ile razy mam ci jeszcze pomagać,, i koniec korespondencji jak również ZERO pomocy od sprzedawcy.. NIE POLECAM UŻYTKOWNIKA


.....powiem tak...generalnie fotka spamer działa ale nie dokładnie tak jak opisał to Lukines.Nie działa tak w tej chwili i to jest fakt ale nie znaczy to,że program źle działał na poczatku gdy został wprowadzony.Program wysyła faktycznie wiadomości ok 20 a nie 100 z jednego konta dziennie ale to wina zmian wprowadzonych przez moderatorów portalu. Miałem problemy faktycznie z dogadaniem się z Lukines'em ale nie chciałbym do końca go winić ponieważ bot nie wysyłał mi na poczatku żadnych widomości z kont i po prośbie przez Viewera sprawdził i uświadomił mnie,że nie bot nie bedzie rozsyłał wiadomości z niezweryfikowanych kont a takie posiadałem.Tu jest wina moja,mojego pośpiechu i niewiedzy, nie pamiętam czy info przy poście /Sprzedam Bota/ było,że konta muszą być po weryfikacji ale nawet gdyby takiego info nie było, rozsądnym i roztropnym z mojej strony było dowiedzieć się o tym na forum albo bezpośrednio u Lukinesa.Po weryfikacji kont problemem u mnie było to,że program nie wysyłał wiadomosci do tylu osób ile zostało przyjęte w pierwszym poście Lukinesa ale to tylko było spowodowane zmianami wprowadzonymi przez moderatorów więc Lukines jest tu całkowicie bez winy. Niestety muszę powiedzieć,że miałem problem z z szybkim kontaktem z uwagi na jego brak czasu ale wiem też teraz(o czym wcześniej nie wiedziałem),że spowodowane to było bardzo ważnymi sprawami osobistymi, których przełożenie i olanie przez Lukinesa było niemożliwe. Był to mój pierwszy kontakt z Luknesem, nie wyszło może zbyt dobrze ale wina bezsprzecznie leżała po obu stronach.....i tutaj nie chcę powiedzieć,że nie kupiłbym na pewno czegokolwiek więcej od Lukinesa( bot był błyskawicznie po zaksięgownaiu przelewu) ale na pewno 50 razy był zapytał o wszystkie kwestie przed kupnem.Pretensji nie mam w meritum tej sytuacji do Lukinesa ze względu,że nasz kontakt i pomoc co prawda nie była najlepsza ale jednak częściowo wynikała z sytuacji na które nie było wpływu.